Zbiórka Na start kociej fundacji  - zdjęcie główne

Na start kociej fundacji

373 zł  z 2 500 zł (Cel)
Wpłaciło 15 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Alicja Mackiewicz - awatar

Alicja Mackiewicz

Organizator zbiórki

Hej! Większość z Was pewnie mnie kojarzy, ale dla tych, którzy jeszcze mnie nie znają - od prawie 10 lat działam w Towarzystwie Opieki nad Zwierzętami w Człuchowie jako inspektor ds. ochrony zwierząt, zajmuję się w większości kotami wolno bytującymi potrzebującymi pomocy, leczenia czy jedzenia. Z wykształcenia i z pasji jestem psychologiem zwierząt, dla adoptowanych zwierzaków z naszego Oddziału udzielam bezpłatnych porad zoopsychologicznych. Chciałabym założyć własną fundację, która będzie zajmowała się wyłącznie kotami. Niestety w Człuchowie nie mamy takiego schronienia, ani schroniska dla zwierząt, w którym koty mogłyby czekać na swoich nowych właścicieli, budżet miasta nie obejmuje również opłat za hospitalizację kociaków, dlatego pieniądze odgrywają tu tak dużą rolę... Żeby cokolwiek zrobić, ruszyć, założyć potrzeba większej puli pieniędzy niż zazwyczaj. Bardzo proszę Was o wsparcie, ponieważ życie tych kotów leży w Naszych rękach i róbmy krok do przodu, rozwijajmy się, pomagajmy, dbajmy... Róbmy dobro. ❤️ Pomóżmy im, bo one nas potrzebują. Dlaczego chcę założyć własną fundację? Chciałabym nie mieć ograniczeń, działać wtedy, kiedy serce mówi "rób swoje" i nie musieć na każdym kroku słyszeć czyjegoś głosu rozsądku. Rozsądek mam swój, impulsywność własną i miłość do kotów bezgraniczną, dlatego chcę poświęcić im swoje życie, chcę dbać o ich dobrostan, chcę, żeby miały jak najlepiej. Pieniądze będą przeznaczone na leczenie, dokarmianie i hospitalizację. Po więcej informacji zapraszam do kontaktu: 724509662. Chętnie odpowiem na wszystkie pytania i rozwieję jakiekolwiek wątpliwości. Zapraszam do wsparcia! 💪😻 Kociaki będą Wam wdzięczne. 

W trakcie swoich kilku lat działań wyadoptowałam niezliczoną ilość kotów, które znalazły domy pełne ciepła i pełnych miseczek 🐱 Uratowałam wiele stworzeń przed zimnem, głodem i chorobą... Dokarmiam również koty na własną rękę, dlatego macie 100% pewności, że od pyszczka im nie odbiorę! 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
373 zł  z 2 500 zł (Cel)
Wpłaciło 15 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Alicja Mackiewicz - awatar

Alicja Mackiewicz

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 15

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Agnieszka - awatar
Agnieszka
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Julia Szostak - awatar
Julia Szostak
20
Sylwia Chabowska - awatar
Sylwia Chabowska
50
Kinga - awatar
Kinga
50
Agata Kissel - awatar
Agata Kissel
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij