Zbiórka Walka Agnieszki z nowotworem - miniaturka zdjęcia

Walka Agnieszki z nowotworem

Pani Agnieszka od 2001 roku zmaga się ze zmianami nowotworowymi w organizmie. Przez cały ten czas jest pod opieką onkologiczną. W trakcie choroby straciła dwie ciąże, jednak po ciężkich zmaganiach z nowotworem udało jej się urodzić synka, który ma obecnie pięć lat. Podczas ciąży choroba nie dawała za wygraną co rzutuje na dzisiejszy  stan zdrowia dziecka. Gdy walczyła o zdrowie  partner zdradził ją z najlepszą przyjaciółką.  W wyniku ciężkiego, długiego i kosztownego leczenia pogrążyła się w długach, żeby żyć. Została pozostawiona sama z małym dzieckiem co spowodowało ciężką depresje i na dodatek przerzuty na szyjkę macicy. Pani Agnieszka żyje w ciągłym strachu ponieważ  ojciec dziecka grozi, że jej  go odbierze. Kobieta  zwróciła się o pomoc do Fundacji Dotyk Maryi, bardzo szybko objęliśmy  ją kompleksową opieką.

Na chwilę obecną choroba w dalszym ciągu postępuje. Ze względu na stan zdrowia Pani Agnieszka nie może podjąć pracy.  Koszty leczenia nowotworu piersi oraz szyjki macicy są bardzo wysokie.  

Będziemy wdzięczni nawet za symboliczną złotówkę. To naprawdę wiele jeśli wpłacimy wszyscy. Pamiętajcie że Dobro powraca ...

Wybierz kwotę

20
50
100
200
1 000
Inna

Wpłaty - 1

Anonimowy Darczyńca - awatar
1 000
Anonimowy Darczyńca

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij