Zbiórka Dla 2 kotek ! Nowy dom i badania - miniaturka zdjęcia

Dla 2 kotek ! Nowy dom i badania Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Dla 2 kotek ! Nowy dom i badania - zdjęcie główne

Dla 2 kotek ! Nowy dom i badania

25 zł  z 500 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Malice Zum Vade - awatar

Malice Zum Vade

Organizator zbiórki

Historię opiszę krótko. Nie będę próbować wyciskać łez, ten kto ma serce i kocha zwierzęta zrozumie, iż czasem nawet mała kwota może zmienić wiele. ..

Celem zbiórki jest pomoc dwóm kotkom. Jedna mieszka u mnie na klatce schodowej,jest wysterylizowana,odpchlona...i żyje tak już 3 rok. Każdy (komu nie jest obojętny los zwierząt) ma już komplet w domu. Znajdy, powypadkowe "tygrysy" itd. Nie chcę, aby kotka z klatki trafiła do schroniska. Kocia Kawiarnia odpowiedziała, że przygarnie ją. Dla niej jest to szansa na domek. Kotka potrzebuje być odrobaczona, zaszczepiona i mieć zrobione testy na FIV/FELV. Przestanie wysiadywać na klatce, pójdzie w ciepłe miejsce i będzie miała szansę na dom.

Druga kotka...(mam kilku rezydentów i kotów pod opieką) potrzebuje na echo serca i rentgen płuc. Ma dom,przebywa u starszej Pani, którą zwyczajnie na to nie stać. Mnie w tym momencie też, gdyż opieka nad gromadą to nie mały wydatek. Proszę o te pieniążki, gdyż rozwiąże to teraz nasz problem, a nie chcę ich zaniedbać..bo uniosłam się dumą i nie poprosiłam o wsparcie.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
25 zł  z 500 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Malice Zum Vade - awatar

Malice Zum Vade

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 2

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij