Zbiórka Dla 2 kotek ! Nowy dom i badania - miniaturka zdjęcia

Dla 2 kotek ! Nowy dom i badania Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Dla 2 kotek ! Nowy dom i badania - zdjęcie główne

Dla 2 kotek ! Nowy dom i badania

25 zł  z 500 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Malice Zum Vade - awatar

Malice Zum Vade

Organizator zbiórki

Historię opiszę krótko. Nie będę próbować wyciskać łez, ten kto ma serce i kocha zwierzęta zrozumie, iż czasem nawet mała kwota może zmienić wiele. ..

Celem zbiórki jest pomoc dwóm kotkom. Jedna mieszka u mnie na klatce schodowej,jest wysterylizowana,odpchlona...i żyje tak już 3 rok. Każdy (komu nie jest obojętny los zwierząt) ma już komplet w domu. Znajdy, powypadkowe "tygrysy" itd. Nie chcę, aby kotka z klatki trafiła do schroniska. Kocia Kawiarnia odpowiedziała, że przygarnie ją. Dla niej jest to szansa na domek. Kotka potrzebuje być odrobaczona, zaszczepiona i mieć zrobione testy na FIV/FELV. Przestanie wysiadywać na klatce, pójdzie w ciepłe miejsce i będzie miała szansę na dom.

Druga kotka...(mam kilku rezydentów i kotów pod opieką) potrzebuje na echo serca i rentgen płuc. Ma dom,przebywa u starszej Pani, którą zwyczajnie na to nie stać. Mnie w tym momencie też, gdyż opieka nad gromadą to nie mały wydatek. Proszę o te pieniążki, gdyż rozwiąże to teraz nasz problem, a nie chcę ich zaniedbać..bo uniosłam się dumą i nie poprosiłam o wsparcie.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
25 zł  z 500 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Malice Zum Vade - awatar

Malice Zum Vade

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 2

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij