Zbiórka Dla 2 kotek ! Nowy dom i badania - miniaturka zdjęcia

Dla 2 kotek ! Nowy dom i badania

Malice Zum Vade - awatar

Malice Zum Vade

Organizator zbiórki

Historię opiszę krótko. Nie będę próbować wyciskać łez, ten kto ma serce i kocha zwierzęta zrozumie, iż czasem nawet mała kwota może zmienić wiele. ..

Celem zbiórki jest pomoc dwóm kotkom. Jedna mieszka u mnie na klatce schodowej,jest wysterylizowana,odpchlona...i żyje tak już 3 rok. Każdy (komu nie jest obojętny los zwierząt) ma już komplet w domu. Znajdy, powypadkowe "tygrysy" itd. Nie chcę, aby kotka z klatki trafiła do schroniska. Kocia Kawiarnia odpowiedziała, że przygarnie ją. Dla niej jest to szansa na domek. Kotka potrzebuje być odrobaczona, zaszczepiona i mieć zrobione testy na FIV/FELV. Przestanie wysiadywać na klatce, pójdzie w ciepłe miejsce i będzie miała szansę na dom.

Druga kotka...(mam kilku rezydentów i kotów pod opieką) potrzebuje na echo serca i rentgen płuc. Ma dom,przebywa u starszej Pani, którą zwyczajnie na to nie stać. Mnie w tym momencie też, gdyż opieka nad gromadą to nie mały wydatek. Proszę o te pieniążki, gdyż rozwiąże to teraz nasz problem, a nie chcę ich zaniedbać..bo uniosłam się dumą i nie poprosiłam o wsparcie.

Wybierz kwotę

20
50
100
200
1 000
Inna
Malice Zum Vade - awatar

Malice Zum Vade

Organizator zbiórki

Wpłaty - 2

Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
5
Anonimowy Darczyńca

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij