Zbiórka Dla 2 kotek ! Nowy dom i badania - miniaturka zdjęcia

Dla 2 kotek ! Nowy dom i badania

Zbiórka Dla 2 kotek ! Nowy dom i badania - zdjęcie główne

Dla 2 kotek ! Nowy dom i badania

25 zł z 500 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać teraz
 
Malice Zum Vade - awatar

Malice Zum Vade

Organizator zbiórki

Historię opiszę krótko. Nie będę próbować wyciskać łez, ten kto ma serce i kocha zwierzęta zrozumie, iż czasem nawet mała kwota może zmienić wiele. ..

Celem zbiórki jest pomoc dwóm kotkom. Jedna mieszka u mnie na klatce schodowej,jest wysterylizowana,odpchlona...i żyje tak już 3 rok. Każdy (komu nie jest obojętny los zwierząt) ma już komplet w domu. Znajdy, powypadkowe "tygrysy" itd. Nie chcę, aby kotka z klatki trafiła do schroniska. Kocia Kawiarnia odpowiedziała, że przygarnie ją. Dla niej jest to szansa na domek. Kotka potrzebuje być odrobaczona, zaszczepiona i mieć zrobione testy na FIV/FELV. Przestanie wysiadywać na klatce, pójdzie w ciepłe miejsce i będzie miała szansę na dom.

Druga kotka...(mam kilku rezydentów i kotów pod opieką) potrzebuje na echo serca i rentgen płuc. Ma dom,przebywa u starszej Pani, którą zwyczajnie na to nie stać. Mnie w tym momencie też, gdyż opieka nad gromadą to nie mały wydatek. Proszę o te pieniążki, gdyż rozwiąże to teraz nasz problem, a nie chcę ich zaniedbać..bo uniosłam się dumą i nie poprosiłam o wsparcie.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
25 zł z 500 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać teraz
 
Malice Zum Vade - awatar

Malice Zum Vade

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 2

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij