Zbiórka Wymarzone studia dla Ady - zdjęcie główne

Wymarzone studia dla Ady

3 247 zł  z 7 000 zł (Cel)
Wpłaciło 60 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Ania Dąbrowska - awatar

Ania Dąbrowska

Organizator zbiórki

Witam serdecznie ! :) 

Chciałabym przedstawić Wam moją najlepszą przyjaciółkę Adę, która jak wielu młodych ludzi w tym roku, rozpocznie kolejny semestr studiów związanych z zarządzaniem.  W pierwszym roku udało jej się zdobyć jednorazowe stypendium, które pozwoliło pokryć koszty związane z  czesnym oraz dojazdami do uczelni na ten okres czasu.  Jednak pozostały jej jeszcze 2 lata nauki, a z tym związane są koszty..

I co w związku z tym?

Ada jest osobą pracującą, jednak ze względu na wysokie jak dla niej opłaty związane z jednym z jej największych marzeń , nie jest ona w stanie pokryć całości tej kwoty, biorąc pod uwagę także wydatki dnia codziennego.  

Do tej pory dzięki swojej pracowitości udało się jej spełnić już kilka swoich marzeń , m.in. jest nim prawo jazdy, czy wyjazd na misję do Hiszpanii , na które zarobiła sobie podczas pracy na zbiorach za granicą czy pracą dodatkową związaną z układaniem fryzur na przyjęcia okolicznościowe. Z włosów potrafi ułożyć cuda ! 

Dlaczego pragnę więc pomóc Adzie w tej kwestii i proszę o wsparcie? 

Z Adą przyjaźnimy się już kilka dobrych lat. Odkąd się znamy , zawsze była osobą pomocną, która potrafiła poświęcić swój czas, energię, zrezygnować z własnych marzeń po to, by tylko pomóc innym.  Pojawiając się w moim życiu i wierzę, że także w innych, była i jest ogromnym darem z nieba.  Nie ma znaczenia dla niej czy trzeba pomóc fizycznie czy umysłowo. Jeśli trzeba łapie za mopa czy kij od szczotki, a jak trzeba posiedzi nawet nad matematyką czy językiem angielskim. Jeśli tylko potrafi - pomoże. Jeśli nie - znajdzie kogo innego na swoje miejsce. Taki przyjaciel to skarb ! 

Ze względu więc na to, że Ada całe swoje życie siała dobre rzeczy, moim pragnieniem jest, by mogła teraz zebrać owoc tego, co do tej pory robiła. Niestety sama nie jestem w stanie wesprzeć jej w tym marzeniu, jednak wierzę, że razem uda nam się osiągnąć ten cel ! Za jej zgodą proszę więc Was o wsparcie w tej inicjatywie :)

Z całego serca dziękuję, 

Ania :)


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  08.08.2019
  08.08.2019

  Trzymam kciuki

 • Artur :) - awatar

  Artur :)

  08.02.2019
  08.02.2019

  Powodzenia zarówno dla Ady jak i organizatorki zbiórki!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  24.10.2018
  24.10.2018

  Powodzenia w zbiórce dziewczyny!! ;)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  23.10.2018
  23.10.2018

  Trzymam kciuki!!!

 • www.idzpodprad.pl - awatar

  www.idzpodprad.pl

  09.10.2018
  09.10.2018

  „Chociażbym chodził ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo Ty jesteś ze mną.” Psalm 23,4-5

3 247 zł  z 7 000 zł (Cel)
Wpłaciło 60 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Ania Dąbrowska - awatar

Ania Dąbrowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 60

Michał - awatar
Michał
120
Sławomir S - awatar
Sławomir S
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Paweł Kaczmarek - awatar
Paweł Kaczmarek
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Natalia Cygan - awatar
Natalia Cygan
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Seba - awatar
Seba
3
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij