Zbiórka Wymarzone studia dla Ady - miniaturka zdjęcia

Wymarzone studia dla Ady

Zbiórka Wymarzone studia dla Ady - zdjęcie główne

Wymarzone studia dla Ady

3 107 zł z 7 000 zł (Cel)
Wpłaciło 58 osób
Wpłać teraz
 
Ania Dąbrowska - awatar

Ania Dąbrowska

Organizator zbiórki

Witam serdecznie ! :) 

Chciałabym przedstawić Wam moją najlepszą przyjaciółkę Adę, która jak wielu młodych ludzi w tym roku, rozpocznie kolejny semestr studiów związanych z zarządzaniem.  W pierwszym roku udało jej się zdobyć jednorazowe stypendium, które pozwoliło pokryć koszty związane z  czesnym oraz dojazdami do uczelni na ten okres czasu.  Jednak pozostały jej jeszcze 2 lata nauki, a z tym związane są koszty..

I co w związku z tym?

Ada jest osobą pracującą, jednak ze względu na wysokie jak dla niej opłaty związane z jednym z jej największych marzeń , nie jest ona w stanie pokryć całości tej kwoty, biorąc pod uwagę także wydatki dnia codziennego.  

Do tej pory dzięki swojej pracowitości udało się jej spełnić już kilka swoich marzeń , m.in. jest nim prawo jazdy, czy wyjazd na misję do Hiszpanii , na które zarobiła sobie podczas pracy na zbiorach za granicą czy pracą dodatkową związaną z układaniem fryzur na przyjęcia okolicznościowe. Z włosów potrafi ułożyć cuda ! 

Dlaczego pragnę więc pomóc Adzie w tej kwestii i proszę o wsparcie? 

Z Adą przyjaźnimy się już kilka dobrych lat. Odkąd się znamy , zawsze była osobą pomocną, która potrafiła poświęcić swój czas, energię, zrezygnować z własnych marzeń po to, by tylko pomóc innym.  Pojawiając się w moim życiu i wierzę, że także w innych, była i jest ogromnym darem z nieba.  Nie ma znaczenia dla niej czy trzeba pomóc fizycznie czy umysłowo. Jeśli trzeba łapie za mopa czy kij od szczotki, a jak trzeba posiedzi nawet nad matematyką czy językiem angielskim. Jeśli tylko potrafi - pomoże. Jeśli nie - znajdzie kogo innego na swoje miejsce. Taki przyjaciel to skarb ! 

Ze względu więc na to, że Ada całe swoje życie siała dobre rzeczy, moim pragnieniem jest, by mogła teraz zebrać owoc tego, co do tej pory robiła. Niestety sama nie jestem w stanie wesprzeć jej w tym marzeniu, jednak wierzę, że razem uda nam się osiągnąć ten cel ! Za jej zgodą proszę więc Was o wsparcie w tej inicjatywie :)

Z całego serca dziękuję, 

Ania :)


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  08.08.19
  08.08.19

  Trzymam kciuki

 • Artur :) - awatar

  Artur :)

  08.02.19
  08.02.19

  Powodzenia zarówno dla Ady jak i organizatorki zbiórki!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  24.10.18
  24.10.18

  Powodzenia w zbiórce dziewczyny!! ;)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  23.10.18
  23.10.18

  Trzymam kciuki!!!

 • www.idzpodprad.pl - awatar

  www.idzpodprad.pl

  09.10.18
  09.10.18

  „Chociażbym chodził ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo Ty jesteś ze mną.” Psalm 23,4-5

3 107 zł z 7 000 zł (Cel)
Wpłaciło 58 osób
Wpłać teraz
 
Ania Dąbrowska - awatar

Ania Dąbrowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 58

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Paweł Kaczmarek - awatar
Paweł Kaczmarek
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Natalia Cygan - awatar
Natalia Cygan
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Seba - awatar
Seba
3
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Patrycja - awatar
Patrycja
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
2

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij