Zbiórka Marzenie o koniu... :) - zdjęcie główne

Marzenie o koniu... :)

0 zł  z 30 000 zł (Cel)
Heart icon
Dokonaj pierwszej wpłaty.
Każda złotówka się liczy.
Wpłać terazUdostępnij
 
Izabela Sixa - awatar

Izabela Sixa

Organizator zbiórki

Zbieram na moje marzenie czyli na konia, pieniądze będą na sprzęt, opiekę, stajnie i jak również na samego konia. Od dziecka marzę o koniu... i chce wkońcu spełnić to marzenie... . Za pomoc z góry dziękuje.... :D 

0 zł  z 30 000 zł (Cel)
Heart icon
Dokonaj pierwszej wpłaty.
Każda złotówka się liczy.
Wpłać terazUdostępnij
 
Izabela Sixa - awatar

Izabela Sixa

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Heart iconDokonaj pierwszej wpłaty

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

fundraiser thumbnail
Załóż swoją zbiórkę

Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!

fundraiser thumbnail