Zbiórka Choruje na PLĄSAWICĘ Huntingtona - miniaturka zdjęcia

Choruje na PLĄSAWICĘ Huntingtona Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Choruje na PLĄSAWICĘ Huntingtona - zdjęcie główne

Choruje na PLĄSAWICĘ Huntingtona

495 zł  z 62 000 zł (Cel)
Wpłaciło 13 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Sylwia Filipiak - awatar

Sylwia Filipiak

Organizator zbiórki

Jestem koleżanką Eweliny z lat szkolnych bardzo proszę o pomoc w zbiórce na operacje ponieważ nie jest ona w stanie sama uzbierać tyle pieniążków.Oto kilka słów jej życiu i chorobie:

Jest chora na pląsawicę Huntingtona, odziedziczyła tą chorobę po mamie, która zmarła mając 42 lata. Będąc dzieckiem patrzyła na ukochaną mamę i nie rozumiała, co się z nią dzieje. Gdy miała 16 lat  mama trafiła do Domu Opieki, została z tatą i rodzeństwem sama. Pomagała swojemu tacie w opiece nad młodszym rodzeństwem, niestety tato zginął w wypadku samochodowym. To była dla nich jako dzieci tragedia, najmłodsza siostra miała wtedy 13 lat. Potem po paru latach straciła młodszego brata, który odebrał sobie życie.

Została mamą dwójki dzieci. Każdego dnia widzi u siebie postępy choroby. Żyję z tą świadomością jak okrutna jest pląsawica, wie jak cierpiała  mama. Brakowało jej wtedy matczynej miłości wiec nie chce , żeby tak samo czuły jej dzieci, również nie chcę być uwięziona w bezwładnym ciele i nie móc przytulać, kochać i dbać o swoje skarby. To jest okropna choroba. Ma 31 lat w tym wieku pląsawica Huntingtona się bardzo nasila. Każdego dnia zabiera jej radość bycia mamą.

Jedyną Eweliny  i jej dzieci nadzieją jest  na to, żeby mogła z nimi być, jest kosztowna operacja mózgu, dlatego proszę z całego serca nie tylko w moim imieniu, ale w imieniu jej i dzieci, pomóżcie  wygrać walkę z chorobą.

Będę bardzo wdzięczna za każdą złotówkę ponieważ tylko operacja ratuje Ewelinie życie a ma dla kogo żyć

Ewelina wie i zgadza sie na to iż bym założyła zbiórkę 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Magda34 - awatar

  Magda34

  18.04.2022
  18.04.2022

  Życzę by udało się uzbierać całą kwotę i oczywiście dużo zrowia

 • Anna Wołoszyn - awatar

  Anna Wołoszyn

  27.05.2019
  27.05.2019

  Trzymam mocno kciuki za udaną zbiórkę pieniędzy i tym samym za powrót do zdrowia Eweliny

 • Marta Morga - awatar

  Marta Morga

  27.05.2019
  27.05.2019

  Trzymam kciuki żeby się udało!!!!

 • Aleksandra - awatar

  Aleksandra

  25.05.2019
  25.05.2019

  Mam nadzieje ze uda sie osiagnąć cel, życzę wytrwałości.

495 zł  z 62 000 zł (Cel)
Wpłaciło 13 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Sylwia Filipiak - awatar

Sylwia Filipiak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 13

Magda34 - awatar
Magda34
5
Agata - awatar
Agata
20
KatarzynaJarosławSobierańskaUrbański - awatar
KatarzynaJarosławSobierańskaUrbański
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Sebastiana - awatar
Sebastiana
20
Anna Wołoszyn - awatar
Anna Wołoszyn
20
Marta Morga - awatar
Marta Morga
20
Halina Stelmasiak - awatar
Halina Stelmasiak
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Ewa W - awatar
Ewa W
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij