Zbiórka Podaruj mi trochę zimy - zdjęcie główne

Podaruj mi trochę zimy

5 010 zł z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciły 32 osoby

Fundacja 2xKochaj to świetlica środowiskowa w Mysłowicach, która wychodzi naprzeciw potrzebom dzieci i młodzieży, których z różnych powodów nie mogę realizować w swoich domach rodzinnych. Tworzymy dla nich bezpieczną przestrzeń do prawidłowego rozwoju, zapewniając niezbędne wsparcie, miłość i akceptację.

Szybkim krokiem zbliżają się ferie zimowe. Czas kiedy dzieci z uśmiechem mogą wypoczywać w domu, bawić się z rodzeństwem, móc realizować swoje pasje, wyjeżdżać... Niestety nie wszyscy mają takie szanse. Na co dzień w naszej fundacji spotykamy się z rzeczywistością dzieci, której większość ludzi nawet sobie nie wyobraża - alkohol lejący się od siódmej rano, szóstka rodzeństwa w pokoju o powierzchni piętnastu metrów kwadratowych, brak łazienki, przemoc... Większość naszych podopiecznych wcale nie cieszy się, że nadchodzą ferie, bo to oznacza więcej czasu spędzonego w domu - a oni wcale nie chcą spędzać czasu w domu. Wolą być wszędzie tylko nie tam.

CEL ZBIÓRKI

Pomóż nam zebrać pieniądze na zimowy wyjazd dla dzieci. Chcemy zabrać do 15 podopiecznych na 5 dni do Wisły, zapewnić im nocleg, wyżywienie i przynajmniej jedną atrakcję (np. wyjście na stok, do parku wodnego).

Pomóż nam pomóc im zakosztować normalnej codzienności - bez nałogów, wyzwisk, bez szarych, obdrapanych, śmierdzących familoków, bez przemocy, bez strachu... Pomóż nam oderwać ich od tego wszystkiego i dać im tydzień normalności, bezpieczeństwa, miłości...


Aktualizacje


 • Fundacja "2xkochaj" - awatar

  Fundacja "2xkochaj"

  25.02.19
  25.02.19

  DZIĘKUJEMY, ŻE PODAROWALIŚCIE NAM "TROCHĘ" ZIMY. TO DZIĘKI WAM SPĘDZILIŚMY FANTASTYCZNE FERIE! Opis ferii, zdjęcia i wiele, wiele więcej znajdziecie na naszym fanpage na Facebooku (https://www.facebook.com/2xkochaj/)

  Zdjęcie aktualizacji 26 877

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  03.02.19
  03.02.19

  100% :)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  25.01.19
  25.01.19

  Jestescie niesamowici! Mam nadzieje ze uda sie zebrac calosc i dzieci beda mialy fantastyczny czas z dala od zmartwien :)

  • Fundacja "2xkochaj" - awatar

   Fundacja "2xkochaj" - Organizator zbiórki

   25.02.19
   25.02.19

   Dziękujemy za miłe słowa :) Udało się uzbierać pełną kwotę!

 • www.idzpodprad.pl - awatar

  www.idzpodprad.pl

  18.01.19
  18.01.19

  „Chociażbym chodził ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo Ty jesteś ze mną.” Psalm 23,4-5

5 010 zł z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciły 32 osoby

Wpłaty: 32

Alicja Sieradzon - awatar
Alicja Sieradzon
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
170
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Robert Madeja - awatar
Robert Madeja
350
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Maria Śliwa - awatar
Maria Śliwa
100
Kulki - awatar
Kulki
100
Janka - awatar
Janka
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 listopada zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij