Zbiórka Podaruj mi trochę zimy - zdjęcie główne

Podaruj mi trochę zimy

5 010 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciły 32 osoby

Fundacja 2xKochaj to świetlica środowiskowa w Mysłowicach, która wychodzi naprzeciw potrzebom dzieci i młodzieży, których z różnych powodów nie mogę realizować w swoich domach rodzinnych. Tworzymy dla nich bezpieczną przestrzeń do prawidłowego rozwoju, zapewniając niezbędne wsparcie, miłość i akceptację.

Szybkim krokiem zbliżają się ferie zimowe. Czas kiedy dzieci z uśmiechem mogą wypoczywać w domu, bawić się z rodzeństwem, móc realizować swoje pasje, wyjeżdżać... Niestety nie wszyscy mają takie szanse. Na co dzień w naszej fundacji spotykamy się z rzeczywistością dzieci, której większość ludzi nawet sobie nie wyobraża - alkohol lejący się od siódmej rano, szóstka rodzeństwa w pokoju o powierzchni piętnastu metrów kwadratowych, brak łazienki, przemoc... Większość naszych podopiecznych wcale nie cieszy się, że nadchodzą ferie, bo to oznacza więcej czasu spędzonego w domu - a oni wcale nie chcą spędzać czasu w domu. Wolą być wszędzie tylko nie tam.

CEL ZBIÓRKI

Pomóż nam zebrać pieniądze na zimowy wyjazd dla dzieci. Chcemy zabrać do 15 podopiecznych na 5 dni do Wisły, zapewnić im nocleg, wyżywienie i przynajmniej jedną atrakcję (np. wyjście na stok, do parku wodnego).

Pomóż nam pomóc im zakosztować normalnej codzienności - bez nałogów, wyzwisk, bez szarych, obdrapanych, śmierdzących familoków, bez przemocy, bez strachu... Pomóż nam oderwać ich od tego wszystkiego i dać im tydzień normalności, bezpieczeństwa, miłości...


Aktualizacje


 • Fundacja "2xkochaj" - awatar

  Fundacja "2xkochaj"

  25.02.2019
  25.02.2019

  DZIĘKUJEMY, ŻE PODAROWALIŚCIE NAM "TROCHĘ" ZIMY. TO DZIĘKI WAM SPĘDZILIŚMY FANTASTYCZNE FERIE!

  Opis ferii, zdjęcia i wiele, wiele więcej znajdziecie na naszym fanpage na Facebooku (https://www.facebook.com/2xkochaj/)

  Zdjęcie aktualizacji 26 877

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  03.02.2019
  03.02.2019

  100% :)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  25.01.2019
  25.01.2019

  Jestescie niesamowici! Mam nadzieje ze uda sie zebrac calosc i dzieci beda mialy fantastyczny czas z dala od zmartwien :)

  • Fundacja "2xkochaj" - awatar

   Fundacja "2xkochaj" - Organizator zbiórki

   25.02.2019
   25.02.2019

   Dziękujemy za miłe słowa :) Udało się uzbierać pełną kwotę!

 • www.idzpodprad.pl - awatar

  www.idzpodprad.pl

  18.01.2019
  18.01.2019

  „Chociażbym chodził ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo Ty jesteś ze mną.” Psalm 23,4-5

5 010 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciły 32 osoby

Wpłaty: 32

Alicja Sieradzon - awatar
Alicja Sieradzon
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
170
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Robert Madeja - awatar
Robert Madeja
350
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Maria Śliwa - awatar
Maria Śliwa
100
Kulki - awatar
Kulki
100
Janka - awatar
Janka
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij