Zbiórka 300 złotych na życie ... - zdjęcie główne

300 złotych na życie ...

31 424 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciły 884 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 


 -Byli bez opału i żywności...#tematdlauwagi Prosimy o udostępnienia

Pani Janina mieszka z chorym synem, który nie utrzymuje świadczeń z Zus-u( batalia o to cały czas trwa).Mieszkają w małej wiosce Husynne koło  Hrubieszowa. Pani Janina otrzymuje emeryturę w wysokości 1240 zł ( po zajęciu komorniczym) po opłatach zostaje im jedynie 300 zł przez cały miesiąc na życie, w większości ich posiłkami są ryż lub kasza ze smalcem.  Malutki domek, który posiadają jest w bardzo złym stanie: przeciekający dach, kable elektryczne na zewnątrz, środek domu także potrzebuje remontu. Siedzą i śpią  w kurtkach, bo nie stać na opał, a to na który  dostali dofinansowanie już się skończył.Pomóżmy zmienić ich obecną sytuacje choć trochę na lepsze..


Zbiórka dla Pani Janiny odbiła się dużym echem za co jesteśmy wszystkim pomagającym ogromnie wdzięczni🙏❤️Niestety facebook to też siedlisko szerzenia jadu, zazdrości i niszczenia innych co dało się także odczuć przez wielowymiarowy lokalny hejt na starszą kobietę po opublikowaniu postu 6 dni temu na stronie facebook GOPS-u Hrubieszów.  W dniu 6 lutego 2023 zostało złożone zawiadomienie o podejrzeniu  niedopełnienia obowiązków z art. 231 KK do prokuratury.  Jak twierdzi sama zainteresowana potwierdza ona finansowe wsparcie 3 razy w ubiegłym roku o łącznej  kwocie  1300 pln natomiast kłamstwem jest, że otrzymują oni paczki żywnościowe (poza jedną świąteczną), asystent osoby niepełnosprawnej to człowiek widmo, co potwierdza fakt, że syn Pani Janiny- Pan Sławomir, pomimo orzeczenia o całkowitej niezdolności do pracy świadczeń nie otrzymuje, dlatego stwierdziliśmy, że najodpowiedniej będzie zgłosić się do odpowiednich służb, które to wyjaśnią. 

Przypominamy,że jeszcze kilka dni temu lodówka Pani Janiny świeciła pustkami a kobieta nie miała opału.

Jeżeli ktoś z Państwa chciałby zrobić paczkę żywnościową lub wesprzeć Panią Janinę   prosimy o kontakt z Fundacją Niose Pomoc.W godzinach: 9-17 od poniedziałku- piątku

telefon: 696-219-723

mail: [email protected]

KRS 0000783651

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  29.12.2023
  29.12.2023

  <3

 • Anna - awatar

  Anna

  28.12.2023
  28.12.2023

  Wszystkiego dobrego o więcej słońca do Pani życia ❤️

 • Grzegorz - awatar

  Grzegorz

  12.11.2023
  12.11.2023

  Dużo zdrówka!

 • Kasia Szostek - awatar

  Kasia Szostek

  21.04.2023
  21.04.2023

  Moja drobna pomoc! dużo zdrówka

 • Paulina - awatar

  Paulina

  13.04.2023
  13.04.2023

  Wysyłam uściski dla Pani Janiny! Proszę się nie poddawać,ludzie o dobrych sercach zawsze pomogą

31 424 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciły 884 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 884

Alicja - awatar
Alicja
100
Ela n - awatar
Ela n
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
3
Łukasz Machulec - awatar
Łukasz Machulec
20
Ewelina Borowa - awatar
Ewelina Borowa
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij