Zbiórka pomóżmy Pani Krystynie - zdjęcie główne

pomóżmy Pani Krystynie

17 364 zł  z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciło 361 osób
Wpłać teraz Udostępnij
 
Jolanta Zięba - awatar

Jolanta Zięba

Organizator zbiórki

Pani Krystyna ma 70 lat, jest spracowaną, schorowaną, samotną kobietą, której w przeciągu ostatnich 3 lat zmarli dwaj dorośli synowie, którzy z nią mieszkali. Nie miała w nich wielkiego wsparcia, dlatego żyli  bardzo skromnie i oszczędnie z niewielkiej rolniczej emerytury pani Krystyny. Rodzina ( często zadłużona) nie miała funduszy na to, by w porę ratować dom przed zniszczeniem. Doszło do tego, że do środka leje się woda podczas deszczu, tak bardzo dach jest zniszczony. Pani Krystyna jest pogodzona z losem i z pokorą znosi to co jej ześle.  Nie żąda, nie narzuca się, cicha, potulna kobieta, ciągle dziękuje i przeprasza za to że jest jakimś kłopotem.

POMÓŻMY JEJ! Jeśli tego nie zrobimy, przy najbliższych deszczach lub śniegach dach zawali się jej na głowę.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Anonimowy Darczyńca - awatar

    Anonimowy Darczyńca

    04.01.2022
    04.01.2022

    Choć mam ograniczone do chody. I sam zbieram na remont. To postanowiłem wesprzeć tom panią. https://pomagam.pl/modernizacja?fbclid=IwAR1H3xeabOgBy8pqOOxcLySGRUUX2_IHJyWmNXiAg7OBOlSFQBQXNuHxur4 powodzenia Robert

17 364 zł  z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciło 361 osób
Wpłać teraz Udostępnij
 
Jolanta Zięba - awatar

Jolanta Zięba

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 361

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
65
Piotr - awatar
Piotr
50
LukasAntyPiS - awatar
LukasAntyPiS
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Krzysztof i Elżbieta Wójcik - awatar
Krzysztof i Elżbieta Wójcik
150
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
2
Grażyna - awatar
Grażyna
20
Agnieszka - awatar
Agnieszka
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij