Jagoda
100 ZŁ

Mam na imię Łukasz i nigdy nie mogłem patrzeć jak dzieje się komuś krzywda. Postanowiłem, że przygarnę psa. Zacząłem wyprowadzać bezdomne psy ze schroniska dla bezdomnych zwierząt w Koninie. Ja PRZYGARNÓŁEM szczeniaczka, ale to mało pomogło schronisku, więc zakładam tą zrzutkę, a środki z niej w pełni przekazane będą na bezbronne zwierzęta.
Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas
Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!