Zbiórka Na Pierwsze Auto! W124! - zdjęcie główne

Na Pierwsze Auto! W124!

0 zł  z 5 000 zł (Cel)
Heart icon
Dokonaj pierwszej wpłaty.
Każda złotówka się liczy.
Wpłać terazUdostępnij
 
Bartek Nyk - awatar

Bartek Nyk

Organizator zbiórki

Witam! Zbiórka poświęcona aucie jakie chciałbym sobie zakupić kończąc 18 urodziny! 

Moim Celem jest zebranie pieniędzy na Moje wymarzone auto czyli Mercedesa Benza W124!
Samo Ubezpieczenie dla młodego kierowcy kosztuje około 3 tysiące złotych :C
W Wakacje idę do pracy ale to i tak nie starczy na pierwsze Auto

Serdecznie DZIĘKUJE! <3 

0 zł  z 5 000 zł (Cel)
Heart icon
Dokonaj pierwszej wpłaty.
Każda złotówka się liczy.
Wpłać terazUdostępnij
 
Bartek Nyk - awatar

Bartek Nyk

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Heart iconDokonaj pierwszej wpłaty

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

fundraiser thumbnail
Załóż swoją zbiórkę

Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!

fundraiser thumbnail