Zbiórka Zbiórka na 35 urodziny Zosi - zdjęcie główne

Zbiórka na 35 urodziny Zosi

200 375 zł  z 35 000 zł (Cel)
Wpłaciło 5 501 osób
Wpłać teraz Udostępnij
 

To już taka nasza „mała tradycja”, że co roku w nasze urodziny, razem z moim mężem Andrzejem Wroną, zbieramy pieniądze na cele charytatywne.


 Ja zawsze zbierałam na zwierzęta… ale w tym roku moje serce jest w trochę innym miejscu…nadal kocham zwierzaki miłością szczerą i ogromną ale fakt, że niecały rok temu zostałam mamą sprawił, że zupełnie inaczej zaczęłam postrzegać otaczający mnie świat. 


 Serce łamie mi się na tysiąc kawałków jak widzę chore dziecko. Dlatego w tym roku 100% idzie właśnie na nie. Po raz kolejny łączymy się z Fundacją Herosi, która pomaga dzieciom chorym onkologicznie. 

Zbieramy pieniądze na leczenie 7 pacjentów Kliniki Onkologii i Chirurgii Onkologicznej Instytutu Matki i Dziecka w Warszawie - cierpiących na mięsaka Ewinga (jest drugim nowotworem co do częstości występowania wśród pierwotnych guzów kości u dzieci i młodzieży. W Polsce co roku rozpoznaje się ok 20-25 nowych przypadków. Niestety, aż u ponad połowy pacjentów w momencie rozpoznania stwierdza się zmiany przerzutowe)

Leczenie, na które przy okazji moich urodzin  zbieramy pieniądze, nie jest refundowane, a suma jakiej potrzebujemy to ponad poł miliona złotych żeby zabezpieczyć roczne leczenie tych właśnie 7 małych wojowników.

Jesteście z nami?

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • AlaK - awatar

  AlaK

  23.05.2022
  23.05.2022

  No żesz qurwa masz ;) . Wszystkiego cudownego Zosiu

 • Agnieszka - awatar

  Agnieszka

  22.05.2022
  22.05.2022

  Od poyebanej folołerki 😜 Robicie supwr robotę ❤️

 • Marta - awatar

  Marta

  22.05.2022
  22.05.2022

  Masz Zośka kurwaaaa! Pamiętaj, ze zawsze będę pojebanym folołersem 😎

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  22.05.2022
  22.05.2022

  ❤️

 • mop_ekspert Hizero - awatar

  mop_ekspert Hizero

  22.05.2022
  22.05.2022

  Piękny cel ! Wszystkiego najlepszego Zosia - mega babka z ciebie♥️♥️♥️

200 375 zł  z 35 000 zł (Cel)
Wpłaciło 5 501 osób
Wpłać teraz Udostępnij
 

Wpłaty: 5 501

AgaW - awatar
AgaW
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Karusia - awatar
Karusia
20
Kiki - awatar
Kiki
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Sylwia - awatar
Sylwia
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!
Wspierasz zbiórki i akcje charytatywne? Wesprzyj nas za darmo!

Przekaż 1% podatku na Fundację Pomagam.pl - wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę fundacji: fundacja-pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

🇺🇦🇵🇱 Zakładasz zbiórkę na pomoc dla Ukraińców - kliknij tutaj. Informacje dla firm - kliknij tutaj

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij