Zbiórka Zbiórka na 35 urodziny Zosi - zdjęcie główne

Zbiórka na 35 urodziny Zosi

220 761 zł  z 35 000 zł (Cel)
Wpłaciło 5 978 osób

To już taka nasza „mała tradycja”, że co roku w nasze urodziny, razem z moim mężem Andrzejem Wroną, zbieramy pieniądze na cele charytatywne.


 Ja zawsze zbierałam na zwierzęta… ale w tym roku moje serce jest w trochę innym miejscu…nadal kocham zwierzaki miłością szczerą i ogromną ale fakt, że niecały rok temu zostałam mamą sprawił, że zupełnie inaczej zaczęłam postrzegać otaczający mnie świat. 


 Serce łamie mi się na tysiąc kawałków jak widzę chore dziecko. Dlatego w tym roku 100% idzie właśnie na nie. Po raz kolejny łączymy się z Fundacją Herosi, która pomaga dzieciom chorym onkologicznie. 

Zbieramy pieniądze na leczenie 7 pacjentów Kliniki Onkologii i Chirurgii Onkologicznej Instytutu Matki i Dziecka w Warszawie - cierpiących na mięsaka Ewinga (jest drugim nowotworem co do częstości występowania wśród pierwotnych guzów kości u dzieci i młodzieży. W Polsce co roku rozpoznaje się ok 20-25 nowych przypadków. Niestety, aż u ponad połowy pacjentów w momencie rozpoznania stwierdza się zmiany przerzutowe)

Leczenie, na które przy okazji moich urodzin  zbieramy pieniądze, nie jest refundowane, a suma jakiej potrzebujemy to ponad poł miliona złotych żeby zabezpieczyć roczne leczenie tych właśnie 7 małych wojowników.

Jesteście z nami?

Komentarze


 • Karolina - awatar

  Karolina

  29.05.2022
  29.05.2022

  :)

 • GosiaK - awatar

  GosiaK

  25.05.2022
  25.05.2022

  🥰

 • Ela :) - awatar

  Ela :)

  24.05.2022
  24.05.2022

  Proszę Zosiu, sprawiasz, że można się pośmiać na insta to i ja pomogę :)

 • Patryk(po programie Kuby) - awatar

  Patryk(po programie Kuby)

  24.05.2022
  24.05.2022

  Wspaniała z pani kobieta.

 • Sophie - awatar

  Sophie

  24.05.2022
  24.05.2022

  💙

220 761 zł  z 35 000 zł (Cel)
Wpłaciło 5 978 osób

Wpłaty: 5 978

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Klaudia - awatar
Klaudia
5
Sylwia Cholewińska - awatar
Sylwia Cholewińska
2
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Ala M - awatar
Ala M
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Marta - awatar
Marta
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie lub ze wsparciem serwisu. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa i nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi opłatami. Jest to opcja polecana dla zbiórek na prezenty i spełnianie marzeń.

W ramach opcji prowadzenia zbiórki ze wsparciem Pomagam.pl serwis będzie przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać innych do wpłat poprzez media społecznościowe, reklamy internetowe oraz na stronie głównej serwisu. Otrzymasz również wsparcie merytoryczne i przydatne wskazówki zawarte w poradnikach stworzonych przez ekspertów Pomagam.pl. Wówczas portal pobiera automatycznie 12% od każdej wpłaty, aby pokryć koszty promocji zbiórki. Jest to opcja rekomendowana dla wszystkich zbiórek na leczenie, potrzeby, zwierzęta i inne ważne dla Ciebie cele.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij