Zbiórka Rehabilitacja neurologiczna żony - miniaturka zdjęcia

Rehabilitacja neurologiczna żony

Zbiórka Rehabilitacja neurologiczna żony - zdjęcie główne

Rehabilitacja neurologiczna żony

3 475 zł z 23 400 zł (Cel)
Wpłaciło 58 osób
Wpłać teraz
 
Wiesław Łęcki - awatar

Wiesław Łęcki

Organizator zbiórki

Witajcie, na imię mam Wiesław.

Jesteśmy małżeństwem od blisko 30 lat. Blisko 5 lat temu , moja żona Bożena miała zabieg usunięcia guza mózgu, po operacji tej do dnia dzisiejszego jest osobą wymagającą stałej opieki jak również rehabilitacji neurologicznej- niedowład lewej strony. Wciąż są nadzieje na poprawę stanu zdrowia, lecz nasze finanse mocno się skurczyły, po zakupie i przystosowaniu nowego mieszkania nie stać mnie na samodzielne sfinansowanie rehabilitacji w specjalistycznym ośrodku, a rehabilitacja domowa nie przynosi spodziewanych efektów.

Blisko trzy lata temu udało mi się sfinansować blisko dwu miesięczny pobyt w ośrodku rehabilitacyjnym "Repty" obecnie czekamy trzeci rok na turnus finansowany z NFZ, który na dzień dzisiejszy planowany jest za 2 lata, nie wcześniej. Żona ma orzeczenie o znacznym stopniu niepełnosprawności. Moim i Jej marzenie jest by jeszcze kiedyś pójść na spacer bez wózka inwalidzkiego.  

Wiemy, że każda darowizna to Wasze serce i Wasza ciężka praca na każdą wydaną złotówkę.

Skąd taka, a nie inna kwota ? To Pełen pobyt w prywatnym ośrodku rehabilitacyjnym w Siemianowicach Śląskich - "Neuro-Care" ,  przez dwa miesiące. Stawka dzienna za pobyt to 390,00 pln.

Gdyby nie udało się zebrać pełnej kwoty, to zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na rehabilitację w domu. Koszt takiej rehabilitacji to blisko 1000,00 pln miesięcznie.

 Mieszkamy w Rudzie Śląskiej. Każda pomoc będzie nam przydatna. Sami kiedyś pomagaliśmy będąc darczyńcami w akcji "Szlachetna Paczka" w dwóch edycjach. Bardzo dziękuję za każdą złotówkę, i liczę, że kiedyś znowu i My będziemy mogli pomóc innym.

Bożena i Wiesław Łęccy. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
3 475 zł z 23 400 zł (Cel)
Wpłaciło 58 osób
Wpłać teraz
 
Wiesław Łęcki - awatar

Wiesław Łęcki

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 58

Joanna - awatar
Joanna
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15
Joanna - awatar
Joanna
44
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Adriana - awatar
Adriana
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Asia - awatar
Asia
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 sierpnia zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij