Zbiórka Rehabilitacja neurologiczna żony - miniaturka zdjęcia

Rehabilitacja neurologiczna żony Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Rehabilitacja neurologiczna żony - zdjęcie główne

Rehabilitacja neurologiczna żony

3 625 zł  z 23 400 zł (Cel)
Wpłaciło 60 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Wiesław Łęcki - awatar

Wiesław Łęcki

Organizator zbiórki

Witajcie, na imię mam Wiesław.

Jesteśmy małżeństwem od blisko 30 lat. Blisko 5 lat temu , moja żona Bożena miała zabieg usunięcia guza mózgu, po operacji tej do dnia dzisiejszego jest osobą wymagającą stałej opieki jak również rehabilitacji neurologicznej- niedowład lewej strony. Wciąż są nadzieje na poprawę stanu zdrowia, lecz nasze finanse mocno się skurczyły, po zakupie i przystosowaniu nowego mieszkania nie stać mnie na samodzielne sfinansowanie rehabilitacji w specjalistycznym ośrodku, a rehabilitacja domowa nie przynosi spodziewanych efektów.

Blisko trzy lata temu udało mi się sfinansować blisko dwu miesięczny pobyt w ośrodku rehabilitacyjnym "Repty" obecnie czekamy trzeci rok na turnus finansowany z NFZ, który na dzień dzisiejszy planowany jest za 2 lata, nie wcześniej. Żona ma orzeczenie o znacznym stopniu niepełnosprawności. Moim i Jej marzenie jest by jeszcze kiedyś pójść na spacer bez wózka inwalidzkiego.  

Wiemy, że każda darowizna to Wasze serce i Wasza ciężka praca na każdą wydaną złotówkę.

Skąd taka, a nie inna kwota ? To Pełen pobyt w prywatnym ośrodku rehabilitacyjnym w Siemianowicach Śląskich - "Neuro-Care" ,  przez dwa miesiące. Stawka dzienna za pobyt to 390,00 pln.

Gdyby nie udało się zebrać pełnej kwoty, to zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na rehabilitację w domu. Koszt takiej rehabilitacji to blisko 1000,00 pln miesięcznie.

 Mieszkamy w Rudzie Śląskiej. Każda pomoc będzie nam przydatna. Sami kiedyś pomagaliśmy będąc darczyńcami w akcji "Szlachetna Paczka" w dwóch edycjach. Bardzo dziękuję za każdą złotówkę, i liczę, że kiedyś znowu i My będziemy mogli pomóc innym.

Bożena i Wiesław Łęccy. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
3 625 zł  z 23 400 zł (Cel)
Wpłaciło 60 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Wiesław Łęcki - awatar

Wiesław Łęcki

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 60

Joanna Łęcka - awatar
Joanna Łęcka
50
kolczasta - awatar
kolczasta
100
Joanna - awatar
Joanna
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15
Joanna - awatar
Joanna
44
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Adriana - awatar
Adriana
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Asia - awatar
Asia
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij