Zbiórka Rehabilitacja neurologiczna żony - miniaturka zdjęcia

Rehabilitacja neurologiczna żony Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Rehabilitacja neurologiczna żony - zdjęcie główne

Rehabilitacja neurologiczna żony

3 625 zł  z 23 400 zł (Cel)
Wpłaciło 60 osób
Wiesław Łęcki - awatar

Wiesław Łęcki

Organizator zbiórki

Witajcie, na imię mam Wiesław.

Jesteśmy małżeństwem od blisko 30 lat. Blisko 5 lat temu , moja żona Bożena miała zabieg usunięcia guza mózgu, po operacji tej do dnia dzisiejszego jest osobą wymagającą stałej opieki jak również rehabilitacji neurologicznej- niedowład lewej strony. Wciąż są nadzieje na poprawę stanu zdrowia, lecz nasze finanse mocno się skurczyły, po zakupie i przystosowaniu nowego mieszkania nie stać mnie na samodzielne sfinansowanie rehabilitacji w specjalistycznym ośrodku, a rehabilitacja domowa nie przynosi spodziewanych efektów.

Blisko trzy lata temu udało mi się sfinansować blisko dwu miesięczny pobyt w ośrodku rehabilitacyjnym "Repty" obecnie czekamy trzeci rok na turnus finansowany z NFZ, który na dzień dzisiejszy planowany jest za 2 lata, nie wcześniej. Żona ma orzeczenie o znacznym stopniu niepełnosprawności. Moim i Jej marzenie jest by jeszcze kiedyś pójść na spacer bez wózka inwalidzkiego.  

Wiemy, że każda darowizna to Wasze serce i Wasza ciężka praca na każdą wydaną złotówkę.

Skąd taka, a nie inna kwota ? To Pełen pobyt w prywatnym ośrodku rehabilitacyjnym w Siemianowicach Śląskich - "Neuro-Care" ,  przez dwa miesiące. Stawka dzienna za pobyt to 390,00 pln.

Gdyby nie udało się zebrać pełnej kwoty, to zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na rehabilitację w domu. Koszt takiej rehabilitacji to blisko 1000,00 pln miesięcznie.

 Mieszkamy w Rudzie Śląskiej. Każda pomoc będzie nam przydatna. Sami kiedyś pomagaliśmy będąc darczyńcami w akcji "Szlachetna Paczka" w dwóch edycjach. Bardzo dziękuję za każdą złotówkę, i liczę, że kiedyś znowu i My będziemy mogli pomóc innym.

Bożena i Wiesław Łęccy. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
3 625 zł  z 23 400 zł (Cel)
Wpłaciło 60 osób
Wiesław Łęcki - awatar

Wiesław Łęcki

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 60

Joanna Łęcka - awatar
Joanna Łęcka
50
kolczasta - awatar
kolczasta
100
Joanna - awatar
Joanna
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15
Joanna - awatar
Joanna
44
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Adriana - awatar
Adriana
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Asia - awatar
Asia
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij