Zbiórka Podaruj Nali szansę na nowe życi - miniaturka zdjęcia

Podaruj Nali szansę na nowe życi

Zbiórka Podaruj Nali szansę na nowe życi - zdjęcie główne

Podaruj Nali szansę na nowe życi

170 zł z 250 zł (Cel)
Wpłaciło 11 osób
Wpłać teraz
 

Nala to kociczka o ciężkiej historii. Prawie 2 lata temu dostaliśmy telefon o kociczce z młodymi, która zamieszkała na jednym podwórku i niestety nie mogła tam zostać. Kocia rodzinka została przetransportowana do naszego azylu. Cała gromadka była bardzo dzika dlatego pierwsze dni spędziła w kennel klatce z której niestety uciekła. Na szczęście kociaczki postanowiły zostać na terenie azylu. Socjalizacja takich dzikusów nie przynosiła większych efektów wiec padła decyzja – koty będą jako koty wolnożyjące, trzeba je jedynie wykastrować. Po zabiegu nagle stał się cud – Nala wraz z jedna ze swoich córeczek zaczęły podchodzić do ludzi i im ufać! Kociczka przemieniła się w słodką miziastą panterkę, zamieszkała w kociarni wraz z innymi kotami. Na tym szczęście Nali niestety się skończyło. Ciągle trafiały do nas małe kotki, które skutecznie wygrywały z Nalą walkę o dom. Nala bardzo się starała, zawsze podchodziła do osób które chciały adoptować kotka, ocierała się o nogi i głośno mruczała niestety to wszystko na nic. Mimo to Nala nadal ufała ludziom. Po prawie 2 latach nagle wiadomość: „chcę adoptować tego kotka, niestety mieszkam daleko. Kotek będzie miał zapewnione wszystko na co tylko mnie stać, będzie miał dużo miłości jednak nie stać mnie w tej chwili na transport”. W tej sytuacji pozostaje nam tylko jedno – prosić Was wspaniali ludzie o pomoc! Nala ma szanse na kochający dom, będzie jedynaczką jednak aby to się stało musimy uzbierać 250zł na transport na trasie Warszawa – Białowieża. Kicia aktualnie przebywa w Kunowie woj. Świętokrzyskie jednak udało się zorganizować darmowy transport do Warszawy. Proszę zarówno w imieniu swoim jak i Nali o każdy grosz. Każda wpłacona przez Was złotówka zbliża Nalę do nowego domu i upragnionego szczęścia!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
170 zł z 250 zł (Cel)
Wpłaciło 11 osób
Wpłać teraz
 

Wpłaty: 11

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Małgosia - awatar
Małgosia
25
Małgosia - awatar
Małgosia
30
Diana Bera - awatar
Diana Bera
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
4
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Monika - awatar
Monika
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij