Zbiórka Podaruj Nali szansę na nowe życi - miniaturka zdjęcia

Podaruj Nali szansę na nowe życi Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Podaruj Nali szansę na nowe życi - zdjęcie główne

Podaruj Nali szansę na nowe życi

170 zł  z 250 zł (Cel)
Wpłaciło 11 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Nala to kociczka o ciężkiej historii. Prawie 2 lata temu dostaliśmy telefon o kociczce z młodymi, która zamieszkała na jednym podwórku i niestety nie mogła tam zostać. Kocia rodzinka została przetransportowana do naszego azylu. Cała gromadka była bardzo dzika dlatego pierwsze dni spędziła w kennel klatce z której niestety uciekła. Na szczęście kociaczki postanowiły zostać na terenie azylu. Socjalizacja takich dzikusów nie przynosiła większych efektów wiec padła decyzja – koty będą jako koty wolnożyjące, trzeba je jedynie wykastrować. Po zabiegu nagle stał się cud – Nala wraz z jedna ze swoich córeczek zaczęły podchodzić do ludzi i im ufać! Kociczka przemieniła się w słodką miziastą panterkę, zamieszkała w kociarni wraz z innymi kotami. Na tym szczęście Nali niestety się skończyło. Ciągle trafiały do nas małe kotki, które skutecznie wygrywały z Nalą walkę o dom. Nala bardzo się starała, zawsze podchodziła do osób które chciały adoptować kotka, ocierała się o nogi i głośno mruczała niestety to wszystko na nic. Mimo to Nala nadal ufała ludziom. Po prawie 2 latach nagle wiadomość: „chcę adoptować tego kotka, niestety mieszkam daleko. Kotek będzie miał zapewnione wszystko na co tylko mnie stać, będzie miał dużo miłości jednak nie stać mnie w tej chwili na transport”. W tej sytuacji pozostaje nam tylko jedno – prosić Was wspaniali ludzie o pomoc! Nala ma szanse na kochający dom, będzie jedynaczką jednak aby to się stało musimy uzbierać 250zł na transport na trasie Warszawa – Białowieża. Kicia aktualnie przebywa w Kunowie woj. Świętokrzyskie jednak udało się zorganizować darmowy transport do Warszawy. Proszę zarówno w imieniu swoim jak i Nali o każdy grosz. Każda wpłacona przez Was złotówka zbliża Nalę do nowego domu i upragnionego szczęścia!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
170 zł  z 250 zł (Cel)
Wpłaciło 11 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 11

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Małgosia - awatar
Małgosia
25
Małgosia - awatar
Małgosia
30
Diana Bera - awatar
Diana Bera
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
4
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Monika - awatar
Monika
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij