Mężczyzna z poważnym wyrazem twarzy, z sercem na koszulce.

Zbieram na lawete

11 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać terazUdostępnij
 
Marian Świszcz - awatar

Marian Świszcz

Organizator zbiórki

💔 Marzę o lawecie – chcę pracować i pomagać, ale nie mam za co jej kupić...

Cześć, mam na imię Marian.

Mam ogromne marzenie – kupić własną lawetę, by uczciwie pracować, przewozić auta, pomagać ludziom na drodze i stworzyć sobie lepsze życie.
Mam chęci, plan i determinację – ale brakuje mi jednego… pieniędzy na start.

Nie mam możliwości wzięcia kredytu ani wsparcia finansowego. Robię, co mogę, ale samodzielnie nie jestem w stanie uzbierać całej kwoty. Dlatego zwracam się z prośbą do Was – ludzi dobrego serca.

Jeśli możesz – dorzuć choćby złotówkę. Dla Ciebie to drobna kwota, a dla mnie ogromny krok do przodu.Jeśli nie możesz – udostępnij proszę tę zbiórkę. Może ktoś inny będzie mógł pomóc.

Z góry dziękuję za każdą wpłatę i każde dobre słowo.
Marian 

11 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać terazUdostępnij
 
Marian Świszcz - awatar

Marian Świszcz

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1

Misia - awatar
Misia
11
Add alt here
Dołącz do listy

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

fundraiser thumbnail
Załóż swoją zbiórkę

Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!

fundraiser thumbnail