Anonimowy Darczyńca
100 ZŁ
Byłyśmy z mamą same w domu i nagle usłyszałyśmy wybuch, okazało się że z garażu dochodzi czarny dym. Szybko uciekłyśmy razem z psem na dwór niestety nic się nie dało uratować. Mama jest w rozpaczy, chce jej pomóc, cały dom został spalony- wszystko straciłyśmy. Na szczęście jesteśmy całe i zdrowe.
Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲
Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas
Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!
4lo
Z czasem wszystko się ułoży
Jakub Mantorski
✊
Joa Pietrucka
Wstrząśnięta tulę. ❤️❤️❤️
Adam Cegielski
Przykro słyszeć, że takie coś Wam się stało. Powodzenia w odbudowie domu!
Gosia
To wielka strata ale najważniejsze, że Wam się nic nie stało! Trzymam kciuki za szybkie odzyskanie spokoju, trzymajcie się!!