Zbiórka Zbiorka na rehabilitacje córki, - miniaturka zdjęcia

Zbiorka na rehabilitacje córki, Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Zbiorka na rehabilitacje córki, - zdjęcie główne

Zbiorka na rehabilitacje córki,

887 zł  z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciło 13 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Greta Kuba Barcik - awatar

Greta Kuba Barcik

Organizator zbiórki

Zbieramy na rehabilitacje i leczenie naszej córki,

Wiktoria urodziła sie 35tyg ,po porodzie okazało sie,że miała wylew 2stopnia do komorowy lewej strony.Na pierwszej wizycie u Pani doktór Neurolog stwierdzono u małej (asymetrie,napiecia wzmozone ,skrzywienie dolne kregosłupa,Wiktoria miała robione badanie słuchu i okazało sie ze ma niedosluch lewej strony. Gdy miała miesiac zaczeł intensywna rehabilitacje 4razy w tyg,rehabilitacja duzo Wiktori pomogla. Po skończeniu roku okazało sie ze Wiktoria cierpi na nadwrazliwosc kończyn dolnych i górnych.

Wiktoria raz w miesiacu dostaje antybiotyk z powodu czestych chorób. Od urodzienia ma zapalenie skóry pecherzykowe,leczenie jest drogie ale skuteczne. 

Koszt rehabilitacji si. z leczniem,lekami wychodzi3000 tysiaca złoty miesiecznie.

Chcielibysmy  żeby Nasza ksieżniczka była kiedyś samodzielnym i zdrowym dzieckiem.Wiktoria należy do Fundacji Miej Serce,wrazie pytani prosze pisac na nr 694-920-381.

Pragne Państwu zapewnić,że wszystkie zebrne pieniażki na zbiórce zostaną przekazane na rehabilitacje i lecznie Wiktori.

Z góry dziekujemy za pomoc liczy sie każda złotówka i dar serca. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Anonimowy Darczyńca - awatar

    Anonimowy Darczyńca

    20.01.2018
    20.01.2018

    A.S.

887 zł  z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciło 13 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Greta Kuba Barcik - awatar

Greta Kuba Barcik

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 13

Dużo zdrówka - awatar
Dużo zdrówka
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anita - awatar
Anita
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anna Szwajkosz - awatar
Anna Szwajkosz
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Marcin - awatar
Marcin
130
Anna Okarma - awatar
Anna Okarma
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij