Zbiórka Zbiorka na rehabilitacje córki, - miniaturka zdjęcia

Zbiorka na rehabilitacje córki,

Zbiórka Zbiorka na rehabilitacje córki, - zdjęcie główne

Zbiorka na rehabilitacje córki,

887 zł z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciło 13 osób
Wpłać teraz
 
Greta Kuba Barcik - awatar

Greta Kuba Barcik

Organizator zbiórki

Zbieramy na rehabilitacje i leczenie naszej córki,

Wiktoria urodziła sie 35tyg ,po porodzie okazało sie,że miała wylew 2stopnia do komorowy lewej strony.Na pierwszej wizycie u Pani doktór Neurolog stwierdzono u małej (asymetrie,napiecia wzmozone ,skrzywienie dolne kregosłupa,Wiktoria miała robione badanie słuchu i okazało sie ze ma niedosluch lewej strony. Gdy miała miesiac zaczeł intensywna rehabilitacje 4razy w tyg,rehabilitacja duzo Wiktori pomogla. Po skończeniu roku okazało sie ze Wiktoria cierpi na nadwrazliwosc kończyn dolnych i górnych.

Wiktoria raz w miesiacu dostaje antybiotyk z powodu czestych chorób. Od urodzienia ma zapalenie skóry pecherzykowe,leczenie jest drogie ale skuteczne. 

Koszt rehabilitacji si. z leczniem,lekami wychodzi3000 tysiaca złoty miesiecznie.

Chcielibysmy  żeby Nasza ksieżniczka była kiedyś samodzielnym i zdrowym dzieckiem.Wiktoria należy do Fundacji Miej Serce,wrazie pytani prosze pisac na nr 694-920-381.

Pragne Państwu zapewnić,że wszystkie zebrne pieniażki na zbiórce zostaną przekazane na rehabilitacje i lecznie Wiktori.

Z góry dziekujemy za pomoc liczy sie każda złotówka i dar serca. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Anonimowy Darczyńca - awatar

    Anonimowy Darczyńca

    20.01.18
    20.01.18

    A.S.

887 zł z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciło 13 osób
Wpłać teraz
 
Greta Kuba Barcik - awatar

Greta Kuba Barcik

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 13

Dużo zdrówka - awatar
Dużo zdrówka
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anita - awatar
Anita
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anna Szwajkosz - awatar
Anna Szwajkosz
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Marcin - awatar
Marcin
130
Anna Okarma - awatar
Anna Okarma
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij