Zbiórka Wielkanocny Karmelek - zdjęcie główne

Wielkanocny Karmelek

1 010 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 30 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Aleksandra Wojtyła - awatar

Aleksandra Wojtyła

Organizator zbiórki

Hej, Psioluby! zwracamy się znów o pomoc, tak wiem, że po świętach, że przed majówka ale te psie serce potrzebuje was bo zostało same na tym świecie. Poznajcie Karmelka<3

Cudny? Prawda? A teraz trochę o nim :

Karmel "Wielkanocny podrzutek" który nie "zasłużył" na Święta w swoim domu i ze swoją Rodziną

Karmel ma 2-3 lata, znaleziony w Łukowie w Wielką Sobotę, zabezpieczony na jedną noc na balkonie ( temp w nocy 2-3 stopnie) Wielkanocny bezdomniak waga ok 5-6kg,ma stare złamanie tylnej łapki, trochę kuleje, w typie jamnika - troszkę większy, ma mieciutką sierść, jest bardzo towarzyski i radosny, lubi inne zwierzaki, ładnie chodzi na smyczy(musiał kiedyś mieszkać w domu) , siedzi w boksie bo najpierw musi być wykastrowany, zaszczepiony na wirusówki i p. wściekliźnie, potem będzie diagnozowana łapka (prześwietlenie i jeśli się da pomóc to operacja łapki). Jest jeszcze podejrzenie babeszjozy.


Zbieramy na kastracje, szczepienia oraz na utrzymanie go w hotelu póki nie znajdzie super domu w którym będzie mógł pozostać na zawsze. Liczymy na was każdy grosz się liczy. Zostawiamy was z ta uśmiechnięta mordka na koniec. Pamiętajcie o Kamelku!


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Od Duszka, Muffinki i Siri - awatar

  Od Duszka, Muffinki i Siri

  24.04.2019
  24.04.2019

  Powodzenia Karmelku :)

  • Aleksandra Wojtyła - awatar

   Aleksandra Wojtyła - Organizator zbiórki

   24.04.2019
   24.04.2019

   dziekujemy sforo <3

1 010 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 30 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Aleksandra Wojtyła - awatar

Aleksandra Wojtyła

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 30

AgaS - awatar
AgaS
15
MUFFINKA - awatar
MUFFINKA
150
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Tenshi - awatar
Tenshi
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Andrzej Jasieniecki - awatar
Andrzej Jasieniecki
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij