

















ten rok jest tragiczny jeśli chodzi o finanse. od kilku dni na koncie Fundacji trzyma się kwota 15,63 zł- nie kupię za to nic- nawet złudzeń. Pod opieką Fundacji znajduje się obecnie bardzo dużo Kotów, które codziennie potrzebują pożywienia i żwiru- to są podstawy bez których nie ruszymy i nie jestem w stanie utrzymać dalej zwierząt.
Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲
Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas
Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!
Anonimowy Darczyńca
Macie ogromne serce❤️
Madzia
Pomaganie bezbronnym zwierzętom to najlepsze co robicie, dziekuje w ich imieniu 🩷🩷
Adam Grabowiecki
Pozdrawiamy z siostrą <3
Mariusz
Mamy trzy koty rozpieszczone i nie znają glodu
Anonimowy Darczyńca
❤️