Zbiórka Prawo jazdy kat.D - zdjęcie główne

Prawo jazdy kat.D

0 zł  z 7 000 zł (Cel)
Heart icon
Dokonaj pierwszej wpłaty.
Każda złotówka się liczy.
Wpłać terazUdostępnij
 
Miły Chłopak - awatar

Miły Chłopak

Organizator zbiórki

Witam wszystkich!

Chciałbym prosić każdą dobrą osobę o pomoc.

Jestem 27 letnim chłopakiem który boryka się z problemem jakim jest znalezienie stałej pracy.

Od kilku lat ciągle poszukuję stałego zatrudnienia ale bez większych rezultatów. Każda praca jaką otrzymuję jest na czas określony i bez możliwości dłuższego zatrudnienia, jednak ostatnio pojawiło się "światełko w tunelu" i mógłbym pracować jako kierowca autobusu, i to na stałe.

Wiąże się to jednak z ogromnym wydatkiem 11 000 zł, jakim jest zrobienie prawa jazdy kat. D i wszystkich innych potrzebnych dokumentów, kursów i badań. 

Urząd pracy w moim mieście zaproponował mi bon szkoleniowy w wysokości 4 200 zł, lecz to ciągle za mało aby podjąć się tego wyzwania gdyż resztę potrzebnych pieniędzy muszę sam zdobyć. 

Aktualnie jestem bezrobotny i w ciężkiej sytuacji materialnej. Nie stać mnie na dołożenie pozostałej części pieniędzy.

Prosiłbym wszystkich o pomoc, dzięki której dostanę normalną pracę i szansę na spokojne życie. 

0 zł  z 7 000 zł (Cel)
Heart icon
Dokonaj pierwszej wpłaty.
Każda złotówka się liczy.
Wpłać terazUdostępnij
 
Miły Chłopak - awatar

Miły Chłopak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Heart iconDokonaj pierwszej wpłaty

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

fundraiser thumbnail
Załóż swoją zbiórkę

Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!

fundraiser thumbnail