Zbiórka 1Rehabilitacja i dalsze leczenie - miniaturka zdjęcia

1Rehabilitacja i dalsze leczenie Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka 1Rehabilitacja i dalsze leczenie - zdjęcie główne

1Rehabilitacja i dalsze leczenie

50 685 zł  z 90 000 zł (Cel)
Wpłaciły 742 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Marcin Mikołajczyk - awatar

Marcin Mikołajczyk

Organizator zbiórki

Nowy Rok zacząłem w Szpitalu 2 stycznia miałem kolejną operację urologiczną. 

Po ostatniej operacji 4 stycznia ukazał się kolejny artykuł przedstawiający moja sytuację.

Jest niezdolny do samodzielnej egzystencji. Pomóżmy Marcinowi!

https://faktypilskie.pl/pl/549_zdrowie/24289_jest-niezdolny-do-samodzielnej-egzystencji-pomozmy-marcinowi.html

W listopadzie przeszedłem kolejną operację kręgosłupa szyjnego była to 6 a ogólnie 19 w dniu 11.11.2022r., miałem robiony też zabieg urologiczny cystomie i była to moja wtedy 18 operacja następna operacja urologiczna i ostatnia jest planowana w połowie 2023 r. która pozwoli mi w końcu żyć bez pampersów.

Obecnie jestem po  20 operacjach 7 września 2022 r przeszedłem też operacje kręgosłupa szyjnego gdzie były blokowane dwa poziomy kręgosłupa C5 i C6.

Podczas jednego z rutynowych badań znaleziony też został guz na lewym płucu w segmencie 8 żebra obecnie będzie też diagnozowany co wiąże się z kolejnymi kosztami i wizytami u pulmonologa.

Teraz czekam na kolejne badania i  bronchoskopie która potwierdzi lub wykluczy komórki atypowe a następnie chirurgiczne usunięcie guza w zależności od jego obecnej wielkości.

W dniu 13.11.2022r. ukazał się również artykuł wprost ze szpitala.

Pomóżcie mi pozbyć się bólu i wrócić do normalności!.

https://faktypilskie.pl/pl/549_zdrowie/23744_marcin-pomozcie-mi-pozbyc-sie-bolu-i-wrocic-do-normalnosci.html


Moja cała historia jest również przedstawiona w ostatnich artykułach z 8 i 30 września które ukazały się po mojej 17 operacji która była 7 września obecnie czekam na kolejną.

1.

https://lukamaro.pl/dwa-wypadki-zniszczyly-sprawnosc-marcina-pomozmy-mu-w-rehabilitacji-i-leczeniu/

2.

https://faktypilskie.pl/pl/572_ludzie/23053_pomozmy-w-rehabilitacji-i-leczeniu-marcina.html

3.

https://naszpruszcz.pl/pl/11_wiadomosci/2167_pomozmy-w-rehabilitacji-i-leczeniu-marcina.html-haa01942077c219f49bbda04e6adcc1af

4.

https://faktyct.pl/pl/11_wiadomosci/3744_pomozmy-w-rehabilitacji-i-leczeniu-marcina.html

W grudniu w Klinice wyznaczona mi termin na 11 maja u profesora w celu wszczepienie stymulatora bólu gdzie czekam od 28 września na wizytę po skierowaniu tylko terminy są bardzo odległe i taka operacja może być dopiero w 2027 r. życie z bólem jest straszne można przyspieszyć termin ale to wiąże się z ogromnymi kosztami co dla mnie jest nie realne. 

Od maja po komisji lekarskiej gdzie dostałem pierwszą grupę inwalidzką stopień znaczny dostaję zasiłek pielęgnacyjny który wynosi 215,84 złote, z czego muszę żyć co nawet nie wystarczy na jedzenie a co dopiero leki i dalsze leczenie.

W roku 2023 czeka mnie jeszcze operacja prawego barku i najważniejsza operacja urologiczna która w końcu POZWOLI MI ŻYĆ BEZ PAMPERSÓW.

Po grudniowej komisji w ZUS przed świętami lekarz orzecznik orzekł że jestem nie zdolny do samodzielnej egzystencji. Pierwszy zasiłek pielęgnacyjny dostanę w lutym 2023r.


Od wypadku jestem kaleką, kiedyś pracowałem znajomi itd. teraz zostałem sam nikomu nie potrzebny. Kiedyś pomagałem teraz ja potrzebuję pomocy.

Jestem po 6 operacjach kręgosłupa szyjnego i czekam na 7 mam założoną stomię w zeszłym roku przeszedłem trzy operacje urologiczne i czeka mnie jeszcze jedna. Tak samo dwie operacje lewej nogi i jeszcze jedna przede mną we wrześniu. W lewym barku mam wstawioną protezę.Bardzo chciałbym chociaż raz w tygodniu na dwie godziny mieć na rehabilitację ale to koszt około 150 zł mósze też raz w miesiącu iść do neurochirurga jest to koszt 250 zł i nie zawsze mogę iść ponieważ nie mam za co kupić jedzenia i leków gdzie koszt na miesiąc to nie całe 800 zł. Bez pomocy o rehabilitacji mogę zapomnieć proszę o pomoc już tak nie wiele brakuje bym znowu mógł żyć jak normalny człowiek bez bólu i głodu oraz pampersów bez których nie mogę funkcjonować. Jak nie mam wykupionych wszystkich leków to dostaje ataki padaczki które mam jak nie biorę leków już dwa razy byłem szyty tak się po obijałem po atakach.  Proszę pomóż stanąć mi znowu na nogi po tych wszystkich operacjach które przeszedłem a było ich już 20. W 2023 roku czekają mnie jeszcze kolejne i bardzo długa rechabilitacja.

Liczy się dla mnie każda pomoc za którą bardzo dziękuję nie zawsze mam na jedzenie, które często mósze dzielić a co dopiero leki i dalsze leczenie. Proszę Pomóż każda złotówka każdy grosz się liczy, za co dziękuję z całego serca może przyjdzie jeszcze taki dzień że i ja pomogę. Moim marzeniem jest wrócić do normalności pozbyć się bólu i pampersa oraz nie martwić się czy jutro będę mieć co jeść.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  31.12.2022
  31.12.2022

  Dużo Zdrowia dla Ciebie!! Nie poddawaj się!!:)

  • Marcin Mikołajczyk - awatar

   Marcin Mikołajczyk - Organizator zbiórki

   01.01.2023
   01.01.2023

   Dziękuję

 • Arkady - awatar

  Arkady

  29.11.2022
  29.11.2022

  Jest taka książka o sile umysłu i wiary w siebie, jak powrócić do zdrowia "- Kaizen - Jak mały krok może zmienić Twoje życie. " Trzymaj się chlopie, każda walka ma nas czegoś nauczyć

  • Marcin Mikołajczyk - awatar

   Marcin Mikołajczyk - Organizator zbiórki

   29.11.2022
   29.11.2022

   Rozumiem i dziękuję

 • Piotr - awatar

  Piotr

  26.11.2022
  26.11.2022

  Jesteśmy z Tobą

  • Marcin Mikołajczyk - awatar

   Marcin Mikołajczyk - Organizator zbiórki

   27.11.2022
   27.11.2022

   Dziękuję

 • Kierowca z grupy - awatar

  Kierowca z grupy

  25.11.2022
  25.11.2022

  Do zobaczenia na drodze!

  • Marcin Mikołajczyk - awatar

   Marcin Mikołajczyk - Organizator zbiórki

   25.11.2022
   25.11.2022

   Oby tak było Dziękuję

 • Sg :) - awatar

  Sg :)

  29.10.2022
  29.10.2022

  Marcin trzymaj się. Pamiętaj "Jezu Ty się tym zajmij"

  • Marcin Mikołajczyk - awatar

   Marcin Mikołajczyk - Organizator zbiórki

   30.10.2022
   30.10.2022

   Dziękuję

50 685 zł  z 90 000 zł (Cel)
Wpłaciły 742 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Marcin Mikołajczyk - awatar

Marcin Mikołajczyk

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 742

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anatolii Shchedrov - awatar
Anatolii Shchedrov
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Wojtek - awatar
Wojtek
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Kolega Wedkarz, szybkiego powrotu do zdrowia! - awatar
Kolega Wedkarz, szybkiego powrotu do zdrowia!
25
Piotr Czuba - awatar
Piotr Czuba
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij