Zbiórka 1Rehabilitacja i dalsze leczenie - miniaturka zdjęcia

1Rehabilitacja i dalsze leczenie Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka 1Rehabilitacja i dalsze leczenie - zdjęcie główne

1Rehabilitacja i dalsze leczenie

17 489 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 358 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Marcin Mikołajczyk - awatar

Marcin Mikołajczyk

Organizator zbiórki

Obecnie jestem po  16 operacjach ostatnia była 19 lipca 2022 r. kręgosłupa szyjnego gdzie były blokowane dwa poziomy kręgosłupa C5 i C6 a następnie po niej odbędzie się też kolejna odbarczająca kręgosłup szyjny w październiku.

Podczas jednego z rutynowych badań znaleziony też został guz na lewym płucu w segmencie 8 żebra obecnie będzie też diagnozowany co wiąże się z kolejnymi kosztami i wizytami u pulmonologa.

Badanie było 13 lipca teraz czekam na opis a następnie będzie też bronchoskopia która potwierdzi lub wykluczy komórki atypowe a następnie chirurgiczne usunięcie guza w zależności od jego obecnej wielkości.

Moja cała historia jest przedstawiona w ostatnich artykułach z 8 września które ukazały się po mojej 17 operacji która była 7 września kolejną będę mieć w listopadzie na kręgosłup szyjny.

1.

https://faktypilskie.pl/pl/572_ludzie/23053_pomozmy-w-rehabilitacji-i-leczeniu-marcina.html

2. 

https://naszpruszcz.pl/pl/11_wiadomosci/2167_pomozmy-w-rehabilitacji-i-leczeniu-marcina.html-haa01942077c219f49bbda04e6adcc1af

3.

https://faktyct.pl/pl/11_wiadomosci/3744_pomozmy-w-rehabilitacji-i-leczeniu-marcina.html

 Od maja po komisji lekarskiej gdzie dostałem pierwszą grupę inwalidzką stopień znaczny dostaję zasiłek pielęgnacyjny który wynosi 215,84 złote, z czego muszę żyć co nawet nie wystarczy na jedzenie a co dopiero leki i dalsze leczenie.

Czeka mnie też kolejna operacja lewej nogi będzie to trzecia i ostatnia oraz ostatnia i najważniejsza operacja urologiczna która w końcu POZWOLI MI ŻYĆ BEZ PAMPERSÓW.

W samym wrześniu łącznie z badaniami miałem mieć aż 8 wizyt ale teraz po operacji niestety dojdą dodatkowe wizyty kontrolne i z 8 zrobi się ich o wiele więcej gdzie już niektóre musiałem przełożyć na październik jednak bez pomocy nie będę mógł jechać do tego dochodzi też rechabilitacja która po operacji pozwoli mi wrócić do jakiejś sprawności.

Obecnie po wszystkich wizytach lekarskich i po operacji kręgosłupa szyjnego jestem bez żadnych środków do życia. Nie mam na leki a co dopiero .

Od 2018 roku po wypadku jestem kaleką, kiedyś pracowałem znajomi itd. teraz zostałem sam nikomu nie potrzebny. Kiedyś pomagałem teraz ja potrzebuję pomocy.


Jestem po 5 operacjach kręgosłupa szyjnego i czekam na 6 mam założoną stomię w zeszłym roku przeszedłem trzy operacje urologiczne i czeka mnie jeszcze jedna. Tak samo dwie operacje lewej nogi i jeszcze jedna przede mną we wrześniu. W lewym barku mam wstawioną protezę.Bardzo chciałbym chociaż raz w tygodniu na dwie godziny mieć na rehabilitację ale to koszt około 150 zł mósze też raz w miesiącu iść do neurochirurga jest to koszt 250 zł i nie zawsze mogę iść ponieważ nie mam za co kupić jedzenia i leków gdzie koszt na miesiąc to nie całe 800 zł. Bez pomocy o rehabilitacji mogę zapomnieć proszę o pomoc już tak nie wiele brakuje bym znowu mógł żyć jak normalny człowiek bez bólu i głodu oraz pampersów bez których nie mogę funkcjonować. Jak nie mam wykupionych wszystkich leków to dostaje ataki padaczki które mam jak nie biorę leków już dwa razy byłem szyty tak się poobijałem po atakach. Przeżyłem wiele łącznie z bezdomnością proszę pomóż stanąć mi znowu na nogi po tych wszystkich operacjach które przeszedłem a było ich 17. W tym roku czekają mnie jeszcze kolejne i bardzo długa rechabilitacja.


Liczy się dla mnie każda pomoc za którą bardzo dziękuję nie zawsze mam na jedzenie, które często mósze dzielić a co dopiero leki i dalsze leczenie. Proszę Pomóż każda złotówka każdy grosz się liczy, za co dziękuję z całego serca może przyjdzie jeszcze taki dzień że i ja pomogę. Moim marzeniem jest wrócić do normalności pozbyć się bólu i pampersa oraz nie martwić się czy jutro będę mieć co jeść.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Janek - awatar

  Janek

  25.09.2022
  25.09.2022

  Nie poddawaj się

  • Marcin Mikołajczyk - awatar

   Marcin Mikołajczyk - Organizator zbiórki

   26.09.2022
   26.09.2022

   Dziękuję

 • Marcin Maty.... - awatar

  Marcin Maty....

  24.09.2022
  24.09.2022

  Trzymaj sie chłopie, uda Ci sie 💪

  • Marcin Mikołajczyk - awatar

   Marcin Mikołajczyk - Organizator zbiórki

   24.09.2022
   24.09.2022

   Dziękuję

 • Tomek - awatar

  Tomek

  22.09.2022
  22.09.2022

  Wracaj do zdrowia Kolego .

  • Marcin Mikołajczyk - awatar

   Marcin Mikołajczyk - Organizator zbiórki

   22.09.2022
   22.09.2022

   Dziękuję również wszystkiego dobrego zdrowia bo najważniejsze jest

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  22.09.2022
  22.09.2022

  Powodzenia!

  • Marcin Mikołajczyk - awatar

   Marcin Mikołajczyk - Organizator zbiórki

   22.09.2022
   22.09.2022

   Dziękuję i życzę wszystkiego dobrego zdrowia bo najważniejsze jest

 • Cipek - awatar

  Cipek

  28.08.2022
  28.08.2022

  Witam marcinie zycze ci zebys szybko z tego wyszedł

17 489 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 358 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Marcin Mikołajczyk - awatar

Marcin Mikołajczyk

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 358

Stanisław Barczyński - awatar
Stanisław Barczyński
50
Krzysztof - awatar
Krzysztof
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Mike - awatar
Mike
20
JABLO - awatar
JABLO
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij