Jestem Mateusz. Chcemy jechać z kolegami na orlik ale nie mamy pieniędzy na paliwo.. potrzebujemy ich aby trenować nasze umiejętności żeby zagrać na Camp Nou...
0 zł
z 100 zł (Cel)
Wpłaciło 0 osób
w ciągu 1 dnia.
Dokonaj pierwszej wpłaty. Każda złotówka się liczy.