Zbiórka Mają tylko siebie - ratujmy! - miniaturka zdjęcia

Mają tylko siebie - ratujmy! Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Mają tylko siebie - ratujmy! - zdjęcie główne

Mają tylko siebie - ratujmy!

241 zł  z 650 zł (Cel)
Wpłaciło 11 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Sławek Klinek - awatar

Sławek Klinek

Organizator zbiórki

Ratujmy Łatka, jedynego towarzysza życia starszego Pana. Pan mieszka sam, w domu na wsi i Łatek to jego towarzysz życia, rodzina. W zeszłym roku Łatek został wykastrowany i od tej pory nic nie zakłócało ich życia.

Niestety Łatek rozchorował się i potrzebna jest specjalistyczna diagnostyka - miejscowy weterynarz niestety nie poradził sobie.

Musimy zrobić Łatkowi na cito badanie USG, testy, konieczna będzie także konsultacja stomatologiczna i na pewno specjalistyczna karma - to wszystko kosztuje a starszy pan niestety nie ma na to środków!

Pomóżmy im dalej cieszyć się sobą!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Monika - awatar

    Monika

    12.07.2018
    12.07.2018

    Powodzenia!

241 zł  z 650 zł (Cel)
Wpłaciło 11 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Sławek Klinek - awatar

Sławek Klinek

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 11

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
agnieszka dabek - awatar
agnieszka dabek
10
Maliszewska anka - awatar
Maliszewska anka
10
Monika - awatar
Monika
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anka - awatar
Anka
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anna Maliszewska - awatar
Anna Maliszewska
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij