Zbiórka Upodlony, bity historia Brutusa - miniaturka zdjęcia

Upodlony, bity historia Brutusa Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Upodlony, bity historia Brutusa - zdjęcie główne

Upodlony, bity historia Brutusa

6 080 zł  z 6 000 zł (Cel)
Wpłaciły 143 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

*** Brutus żył bez budy, bez wody, na łańcuchu... a jego "opiekun" wyładowywał na nim frustracje! ***

Wieś jak wiele innych. Za budynkami on: pies żyjący na łańcuchu przy ogrodzeniu... obok mokre posłanie. Dostajemy zgłoszenie z informacją, że u właściciela ma być interwencja policji.

Co z niej wynikło? SZKODA SŁÓW... pies dostał miskę i... oparte o siatkę drzwi jako BUDĘ???!!!

Pies nie był nawet w stanie wejść pod drzwi (które i tak nie byłyby żadnym schronieniem...). Tak spędził kolejną, na szczęście już ostatnią noc - w deszczu siedząc bezradnie nie licząc już na nic...

Od osoby zgłaszającej dowiedzieliśmy się, że zaraz po wyjściu policji mężczyzna WYŻYŁ się na psie zaczął OKŁADAĆ go rękoma... Co na szczęście zostało nagrane!

Na na miejscu zastaliśmy zupełnie zdezorientowanego przestraszonego psa... całego mokrego i brudnego!

Psa silnego i młodego a mimo to KULĄCEGO się przed swoim "właścicielem"...

Brutus jest widocznie chudy a przecież to pies w sile wieku! Był też cały w kleszczach...

Mężczyzna tłumaczył, że psa "znalazł" i szukał mu domu, ale nie bardzo potrafił powiedzieć gdzie szukał i jak... Wiemy na pewno, że w takich warunkach Brutus żył nie od wczoraj...

Brutus jest bardzo złamanym psem. Nie merda ogonem, unika nawiązywania kontaktu, boi się ludzkiej ręki...

A jednocześnie jest łagodny - dał się zbadać u lekarza, wprowadzić do transportera, przeprowadzić do kojca...

To będzie jego pierwsza od dawna noc w ciepłej budzie, bez padającego na głowę deszczu...

Szukamy oczywiście domu tymczasowego Brutusowi! Póki co jest pod obserwacją pod kątem babeszjozy.

*** Ogromnie prosimy o pomoc dla niego! *** Zbieramy środki na diagnostykę i dobrą opiekę, której Brutus BARDZO POTRZEBUJE!

*

Oczywiście nie zostawimy tak tej sprawy, zrobimy wszystko aby oprawca Brutusa został ukarany!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
6 080 zł  z 6 000 zł (Cel)
Wpłaciły 143 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 143

KRYSTIAN MOKRY - awatar
KRYSTIAN MOKRY
300
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
25
Lidia - awatar
Lidia
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
4
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Oliwia Kowalczyk - awatar
Oliwia Kowalczyk
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij