
Witam. Jestem samotna mama 3letniej corki. Moja rodzina jest bardzo "katolicka" i w momencie gdy zaszlam w ciaze odwrocila sie ode mnie(nie mielismy slubu z partnerem). Z dnia na dzien zostalam sama. Korzystam z pomocy opieki spolecznej i dostaje 500+. Moj miesieczny dochod wynosi okolo 900zl. Z czego musze oplacic przedszkole,stancje,jedzenie itp. Dorabia gdzie moge. Zadna praca mi nie straszna. Corka ma zdiagnozowany "trzeci migdal"-przez co stale choruje. Nie jest to stan zagrazajacy zyciu,ale z racji tego,ze do przedszkola nie chodzi chora,a zostawic na dluzsza mete nie mam jej z kim,nie moge podjac stalej pracy. W tym momencie nie mam nawet na jedzenie,srodki czystosci,mleko Corka je chleb z maslem,ja suchy. Wstyd mi prosic,ale nie wiem juz do kogo sie zwrocic. Kazdy grosz sie dla mnie liczy.
Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!