
Witam mam na imię Damian, po odejściu żony sam wychowuje 3 letniego synka,nasze życie zmieniło się dramatycznie ponieważ musiałem zrezygnowac z pracy żeby zająć się dzieckiem ponieważ nie mam żadnegowsparcia od rodziny,chciałbym państwa prościć o niewielką pomoc finansowa żebym mógł opłacić żłobek i znaleźć opiekunkę do synka żeby móc podjąć normalną pracę ,wieżę że znajdą się ludzie którzy z dobroci swego serca wesprą na symboliczną złotówką dziękuję
Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!