
Witam wszystkich, jestem młodą mamą mam 23 lata, wychowującą 2 miesięczne dziecko wraz z partnerem. Jesteśmy bardzo szczęśliwą i udaną rodziną pomimo wielu trudności z którymi musieliśmy się z zmierzyć od najmłodszych lat. W tym miesiącu życie nas zaskoczyło, znacznie wzrósł koszt mieszkania które wynajmiemy. Zawsze dawaliśmy sobie radę że wszystkim sami ale nie tym razem dlatego zwracam się o pomoc. Znaleźliśmy się w bardzo trudniej sytuacji a mianowicie zabrakło na jedzenie . Wychowujemy razem 3 miesięcznego chłopca. Partner pracuje a ja posiadam macierzyński. Wynajmuję mieszkanie którego koszy miesięczny wynosi 2500-3000 zł więc dużą część budżetu pochłania opłaty za mieszkanie, do tego dochodzą artykuły dla dziecka mleko, pampersy, chusteczki , zakup żywności i podstawowych artykułów do domu pomoc dla babci partnera która posiada tylko nas.Życie w Polsce staje się coraz droższe a na pomoc że strony rodziny też nie możemy liczyć ponieważ ja jestem sama a partner ma tylko babcię która choruje i wymaga pomocy w życiu codziennym i finansowej.Na z mops nie możemy liczyć ponieważ nasze dochody miesięczne przekraczają bo partner pracuje a ja mam niewielki macierzyński aby dostać cokolwiek. Dlatego zwracam z prośbą o jaką kolwiek wpłatę , może to być nawet 1 zł żeby tylko uzbierać na chleb i artykułu dla dziecka (Pampersy,mleko, chusteczki) Bardzo głupio jest nam prosić o pomoc ponieważ pierwszy raz znaleźliśmy się w tak ciężkiej sytuacji .Ten miesiąc nas bardzo zaskoczył a do wypłaty jeszcze daleko . Z góry dziękuję za każdą pomoc . Pieniądze zostaną przeznaczone na zakup żywności, pampersów oraz artykułów do domu
Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas
Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!