
W obecnych czasach zmagamy się z różnymi przypadkami osób, które potrzebują wsparcia drugiego człowieka. Doświadczenia oraz życiowe sytuacje, wpływają negatywnie na całokształt. Towarzyszący stres związany z nieradzeniem sobie z problemami życia codziennego, z brakiem wiary w siebie, co przekłada się na brak motywacji w działania. Brak chęci, co w głównej mierze przynoszą blokady, z którymi sobie nie radzimy. Jestem trenerem personalnym, mentorem motywacyjnym i chce stworzyć miejsce, w którym każdy człowiek zmieni swoje podejście, poprawi jakość życia, jakość swojego zdrowia, spokoju psychicznego, które jest tak bardzo ważne, aby móc funkcjonować. Studio treningowe- połączone z fizjoterapią oraz mentalną zmianą myślenia, by wszelkie blokady,przeszkody - pokonać. Jestem i będę każdemu wdzięczna -za każdy symbol wdzięczności, by urzeczywistnić miejsce, które nada sens oraz wprowadzi nowy wymiar jakości życia.
Dziękuję.
Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas
Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!