Zbiórka Promocja 1-szych Sobót Miesiąca - miniaturka zdjęcia

Promocja 1-szych Sobót Miesiąca Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Promocja 1-szych Sobót Miesiąca - zdjęcie główne

Promocja 1-szych Sobót Miesiąca

6 651 zł  z 7 900 zł (Cel)
Wpłaciły 34 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Norbert Religa - awatar

Norbert Religa

Organizator zbiórki

Edit 1 Zwiększono kwotę zbiórki, z uwagi na to, że kwota podana poprzednio okazała się kwotą netto. Jednak bez względu na to, czy "dozbieramy" brakującą kwotę, zamówienie zostało wysłane i spoty ukażą się w komunikacji miejskiej w Łodzi w okresie 30.04.-06.05. czyli bezpośrednio przed pierwszą sobotą maja. Bóg Wam zapłać za hojność.

Odpowiadając na prośbę Maryi z Fatimy, pragniemy rozszerzyć kult Najswiętszej Maryi Panny oraz nabożeństwo Pierwszych Sobót Miesiąca.

Zaczynamy od miasta Łódz, a jeśli środki pozwolą, rozpropagujemy akcję na inne miejsca w Polsce.

Zbiórka ma pokryć koszt reklamy w środkach komunikacji miejskiej, których tygodniowa promocja (co miesiąc) kosztuje 6500 PLN.

Wierzymy, że z Bożą pomocą, nabożeństwo to będzie niebawem znane i praktykowane w całej Polsce, Europie i Świecie. Gwarantuje to, zgodnie ze słowami Maryi z objawień z Fatimy, pokój na świecie. Wiemy, jak jest to ważne, szczególnie w dzisiejszych czasach.


Czciciele Matki Bożej Królowej Polski.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
6 651 zł  z 7 900 zł (Cel)
Wpłaciły 34 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Norbert Religa - awatar

Norbert Religa

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 34

Wojownik Maryi - awatar
Wojownik Maryi
100
Grzegorz Musialski - awatar
Grzegorz Musialski
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
2 000
Jacek - awatar
Jacek
120

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij