Zbiórka Pomoc rodzinie ze Strużyny - zdjęcie główne

Pomoc rodzinie ze Strużyny

2 441 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 12 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Karolina Staniszewska - awatar

Karolina Staniszewska

Organizator zbiórki

Witam.Jestem siostrzenicą poszkodowanych w pożarze ludzi.Pieniądze ze zbiórki przeznaczone będą na zakup najpotrzebniejszych rzeczy i odbudowanie rodzinnego domu.Będę bardzo wdzięczna za każdą pomoc,nawet najmniejszą.Wujek mój jest osobą bardzo pomocną dla innych.Każdemu zawsze pomagał,a teraz sam potrzebuje pomocy 😔Z góry dziękuję.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
2 441 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 12 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Karolina Staniszewska - awatar

Karolina Staniszewska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 12

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Dorota Ciuksza - awatar
Dorota Ciuksza
2 000
KasiaLukasz - awatar
KasiaLukasz
100
PatrycjaAdam - awatar
PatrycjaAdam
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Łukasz Palczewski - awatar
Łukasz Palczewski
50
Piotr Wróbel - awatar
Piotr Wróbel
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
M-Serwis Jonkowo - awatar
M-Serwis Jonkowo
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij