Zbiórka Zabieg Basi - zdjęcie główne

Zabieg Basi

2 371 zł z 4 500 zł (Cel)
Wpłaciło 38 osób
Joanna Przybylska - awatar

Joanna Przybylska

Organizator zbiórki

In English below

Moja córka Basia poparzyła się wrzącą wodą gdy miała 3 lata. Oparzenie było na tyle poważne, że musiała być utrzymywana w śpiączce przez 2 tygodnie. Oparzeniu uległo 40% powierzchni jej ciała, w tym około 30% stanowił III°. Przeszła ciężkie operacje przeszczepów. Przez 4 lata trwała jej intensywna rehabilitacja, zabiegi oraz zmiejszanie blizn przy pomocy ortez. Teraz nadszedł czas, by usunąć blizny ograniczające ruch i wzrost. Zabiegi wykonywane w ramach NFZ są bardzo inwazyjne (plastyka z i w). Zdecydowaliśmy się na leczenie prywatne. Jeden zabieg to koszt około 5000 zł.  W październiku lekarz prowadzący Basię dr n.med. M. Bieńkowski  zalecił 6 zabiegów. Do tej pory Basia miała dwa zabiegi. Kolejny za 3 tygodnie...  Robimy wszystko, byśmy mogli za nie płacić samodzielnie, ale nie zawsze się to uda. Zależy nam też na regularnym ich wykonywaniu, by cierpienie Basi nie szło na marne. Dlatego też organizujemy tą zbiórkę.

Bardzo dziękujemy, zapozywyne myśli, które do nas kierujecie i wszelką pomoc.

Mama Basi

Joanna

My daughter Basia burned with boiling water when she was 3 years old. The burn was so severe that it had to be kept in a coma for 2 weeks. 40% of her body surface was burned, of which about 30% was III °. She underwent major transplant operations. For 4 years she underwent intensive rehabilitation, treatments and scar reduction with orthoses. Now is the time to remove scars that restrict movement and growth. Procedures performed under the NFZ are very invasive (plastic surgery Z and W). We decided on private treatment. One treatment costs about 5000 PLN. In October, the doctor treating Basia, dr n.med. M. Bieńkowski recommended 6 treatments. Basia has had two treatments so far. Another one in 3 weeks ... We do everything so that we can pay for them ourselves, but it will not always succeed. We also want to perform them regularly so that Basia's suffering is not wasted. That is why we please for donations.

Thank you very much, clear thoughts that you direct to us and any help.

Mama Basia

joanna


Aktualności


 • Joanna Przybylska - awatar

  Joanna Przybylska

  24.01.20
  24.01.20

  Wczorajsza wizyta w klinice Bieńkowskich była udana. Zabieg, choć bardzo bolesny daje nadzieję na znaczną poprawę. Dostaliśmy też szansę na nowy sposób leczenia. Polega na pobraniu tkanki tłuszczowej, przygotowania z niej specjalnego preparatu, głębszego zabiegu laserowego i zaaplikowaniu go. Po takim zabiegu potrzeba dłuższej rekonwalescencji, jest też znacznie droższy, ale wykonuje się go raz na pół roku 😊.

  Zdjęcie aktualności 43 345

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  08.01.20
  08.01.20

  Trzymam kciuki! Powodzenia😊

  • Joanna Przybylska - awatar

   Joanna Przybylska - Organizator zbiórki

   08.01.20
   08.01.20

   Dziękujemy bardzo 💙 . Wierzymy, że będzie ok! Tyle osób śle dobre myśli, że musi się udać 😊

2 371 zł z 4 500 zł (Cel)
Wpłaciło 38 osób
Joanna Przybylska - awatar

Joanna Przybylska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 38

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Darek - awatar
Darek
100
AgaŁ - awatar
AgaŁ
50
Dor Jan - awatar
Dor Jan
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 sierpnia zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij