Zbiórka Na Logopedę oraz Terapeutę - zdjęcie główne

Na Logopedę oraz Terapeutę

323 zł  z 8 000 zł (Cel)
Wpłaciło 12 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Agnieszka Włodarczyk - awatar

Agnieszka Włodarczyk

Organizator zbiórki

Witam serdecznie nazywam się Agnieszka Włodarczyk jestem mamą Cezarego urodzonego 12.04.2015 r. Cezary to radosny chłopczyk,pełen energii.Chodzi do żłobka.Czaruś wcześniej był bardzo skrytym dzieckiem,który nic nie mówił,bił i gryz inne dzieci.Wpierw myśleliśmy ,że jest dzieckiem autystycznym.Wieku 3,5 latek zaczął mówić pojedyncze wyrazy.

Czarek dostał 9 punktów wg skali Apgar ,po urodzeniu syna wykryto w główce torbiel o wymiarach 7x4mm w przedniej części lewego splotu naczyniowego. Po 4 miesiącach torbiel się wchłonął.Robiliśmy również badania na głuchotę czuciowo-nerwową obustronne wyszło negatywnie. Lekarze zdiagnozowali u niego opóźnienie rozwoju mowy.Nasz synek wymaga stałej i intensywnej rehabilitacji ruchowej , logopedycznej i pedagogicznej.Do tej pory,dużym nakładem sił środków,staraliśmy się zapewnić dziecku kompleksową rehabilitację ruchową i logopedyczną.Dalszy postęp rozwoju syna zależy od ciągłej intensywnej rehabilitacji ruchowej,logopedycznej i pedagogicznej,gdzie terapeuci będą pracować nad jego sprawnością ruchową i intelektualną.Wszystko to wiąże się z dużym nakładem finansowym,czemu nie możemy podołać.Prosimy o wsparcie finansowe na dalsze leczenie dziecka.Każda uzyskana pomoc stwarza nadzieję na lepsze jutro dla Czarka .Wierzymy ,iż nasz apel nie zostanie bez odpowiedz dobrych ludzi woli.Z góry bardzo serdecznie dziękujemy za każdą,nawet najmniejszą kwotę.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Aneta - awatar

    Aneta

    17.12.2018
    17.12.2018

    Skrobaczka, piłka

323 zł  z 8 000 zł (Cel)
Wpłaciło 12 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Agnieszka Włodarczyk - awatar

Agnieszka Włodarczyk

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 12

Anonim - awatar
Anonim
50
Marta - awatar
Marta
11
Marta - awatar
Marta
35
Ilona Socjusz - awatar
Ilona Socjusz
32
Marzena wysyłka - awatar
Marzena wysyłka
12
Marta Sztandera - awatar
Marta Sztandera
32
Marzena Kwiatkowska - awatar
Marzena Kwiatkowska
30
Ilona Socjusz - awatar
Ilona Socjusz
15
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
25
Aneta - awatar
Aneta
40

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij