Zbiórka Organizacja Wystawy Rysunków. - miniaturka zdjęcia

Organizacja Wystawy Rysunków. Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Organizacja Wystawy Rysunków. - zdjęcie główne

Organizacja Wystawy Rysunków.

541 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 8 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Ania Zuza Gutek - awatar

Ania Zuza Gutek

Organizator zbiórki

Witam Ciebie!

Uwaga, Ważny komunikat!

Nazywam się Anna Gutek. Od dziecka nie rozstawałam się z ołówkiem, a moje pierwsze prace, to konie, rysowane wszędzie, w szkole w domu na imprezach rodzinnych. To zaprowadziło mnie na studia wyższe, które ukończyłam na Wychowaniu Artystycznym w zakresie plastyki na UMSC w Lublinie w pracowni prof. J. Wojciechowskiego.

Systematycznie moje prace są wystawiane w przeróżnych miejscach wystawowych na całym świecie. Teraz wystawiam prace w miejscu, które jest dla mnie czymś szczególnym, dla mojego męża i dla mnie. Jest też symbolem Północnej Szkocji. Żeby tam wystawić swoje prace, trzeba się wykazać naprawdę ogromnym talentem i MI SIĘ TO DAŁO! Wystawa ma sie odbyć na początku listopada.

Piszę tutaj do Ciebie. ponieważ poszukuję osoby (SPONSORA) , która pomogłaby mi sfinansować część moich wydatków związanych z organizacją wystawy. Część pieniędzy mam odłożoną ale...wszystko kosztuje i zabrakło mi  funduszu na zrealizowaniu do końca mojego celu, ponieważ w między czasie wyskoczyły nie przewidzialne wydatki zwiząne z wystawą. 

Dlatego PROSZĘ CIEBIE O WSPARCIE I POMOC w znalwzieniu kogoś kto mógłby mi pomóc!!!

Jest to moje marzenie, żeby wszystko dopiąć do końca i powiesic tam swoje prace.         

PASJA MARZENIE DZIAŁANIE SPEŁNIENIE


Jeśli mi pomożesz, wyśle Ci zdjęcia moich prac w formacie zdjęc albo albumu, kubka, na pewno skontaktuję zsię z toba i obgadamy sprawę.


POZDRAWIAM

ANIA GUTEK                                                                                                                                                                                                             

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
541 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 8 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Ania Zuza Gutek - awatar

Ania Zuza Gutek

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 8

Ewa F - awatar
Ewa F
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Marian - awatar
Marian
200
:) ;) - awatar
:) ;)
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Monika Swirczewska - awatar
Monika Swirczewska
50
Roksana Kaczmarek - awatar
Roksana Kaczmarek
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij