
zdjęcie ma charakter poglądowy
Hejka, mam na imię Karolina mam dwójkę dzieci. Mam samochód który bardzo często się psuje przez co są ciągłe wydatki. Nie jestem w stanie kupić samochodu za tyle ile bym chciała, choć staram się odkładać pieniądze to ta suma jest wciąż za mała, między innymi przez ciągłe naprawy obecnego samochodu, dodatkowo syn ma cukrzycę i też z tą chorobą są związane wydatki na leki,sensory i paski do glukometru, które nie są już refundowane jak wcześniej(refundowane jest 1 opakowanie na miesiąc=nie starcza) dodatkowo syn idzie od września do 1 klasy, drugi syn do zerówki,akcesoria,przybory,plecaki...Ktoś powie koszty jak u każdego z dziećmi, i pewnie tak jest. Jednak zakładając tą zbiórkę chcę opisać z grubsza jak wygląda sytuacja u nas. Wszystko kosztuje, ceny wszystkiego idą non stop w górę.
Jeśli ktokolwiek jest w stanie i chce wpłacić jakąkolwiek kwotę na tę zbiórkę będę bardzo wdzięczna.. za każdą złotówkę
Z góry bardzo dziękuję..
Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!