Zbiórka Remont Izby przyjęć Pszczyna - miniaturka zdjęcia

Remont Izby przyjęć Pszczyna Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Remont Izby przyjęć Pszczyna - zdjęcie główne

Remont Izby przyjęć Pszczyna

7 682 zł  z 200 000 zł (Cel)
Wpłaciło 99 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Jolanta Bednarz - awatar

Jolanta Bednarz

Organizator zbiórki

Drodzy Darczyńcy,

od roku jestem pielęgniarką oddziałową Izby przyjęć Szpitala Joannitas w Pszczynie. Od początku zastanawiałam się co mogę zrobić, aby moje nowe miejsce pracy, wyglądało odpowiednio do potrzeb pacjentów.

Kondycja finansowa naszego Szpitala nie pozwala na gruntowny remont. Dlatego zdecydowałam się prosić Państwa o pomoc.

Nasze potrzeby są potrzebami pacjentów

Izba przyjęć jest pierwszym punktem Szpitala, do którego trafiają pacjenci w nagłych przypadkach, często przestraszeni, niepewni tego, co się z nimi dzieje i gdzie trafią. Zależy nam, aby przestrzeń, w której spędzają ten pierwszy etap i oczekują na diagnozę, dawała im komfort - była ciepła, dobrze oświetlona i wzbudzała poczucie spokoju.

Zakres remontu

Chcielibyśmy wymienić wszystkie okna, te obecne są po prostu stare i nieszczelne. Marzą nam się automatyczne drzwi wewnętrzne, które ułatwiłyby personelowi transport pacjentów na łóżkach szpitalnych. Ściany i sufity wymagają odświeżenia – wygładzenia i nadania im przyjemnych barw, a oświetlenie chcielibyśmy wymienić na silniejsze a jednocześnie energooszczędne.

Kolejnym elementem jest zużyta już podłoga. Od początku działalności Szpitala (tj. od sierpnia 2018 r.) w Izbie przyjęć udzieliliśmy świadczeń prawie 59 tys. pacjentom. Aby zapewnić im prywatność i intymność podczas badań potrzebny byłby zakup parawanów medycznych wyposażonych w nowoczesny system izolowania chorych.

W następnym etapie, jeśli uda nam się pozyskać odpowiednią ilość środków finansowych, marzy nam się remont łazienek, wymiana płytek na ścianach oraz mebli medycznych.

Wraz z całym zespołem pielęgniarek, ratowników, opiekunów medycznych i niemedycznych oraz sekretarek medycznych chcemy, aby Izba przyjęć stała się wizytówką Szpitala Joannitas w Pszczynie!

Prosimy o udostępnianie naszej Zrzutki. Mamy nadzieję, że wśród czytających znajdą się osoby chętne wesprzeć nasz projekt, czy to w formie finansowej, czy osobistej (np. pomoc w pracach remontowych).

Obiecujemy informować na bieżąco o postępach prac!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Jolanta Bednarz - awatar

  Jolanta Bednarz

  09.02.2023
  09.02.2023

  🚧 Wreszcie! Przyszedł czas na fresh look!
  Izba przyjęć weszła właśnie w początkową fazę remontu.
  #happy #robotawre #todziękiwam #love

  Zdjęcie aktualizacji 112 545

Komentarze


 • Wanda Kamińska - awatar

  Wanda Kamińska

  14.01.2023
  14.01.2023

  Gratuluję Pani Jolanto, że podjęła się pani tej zbiórki. Chętnie się do niej dołączyłam bo uważam, że nie wiadomo kiedy przyjdzie nam korzystać z Waszych usług. Korzystałam z izby przyjęć tylko raz - waszą kompetencję, miłe przyjęcie, uśmiech, życzliwość pamiętam do dziś. A jest to bardzo ważne dla cierpiącego pacjenta. Pozdrawiam serdecznie.WK

  • Jolanta Bednarz - awatar

   Jolanta Bednarz - Organizator zbiórki

   14.01.2023
   14.01.2023

   Dziękuję bardzo za tak miłe słowa i za wsparcie zbiórki. Pozdrawiam Jola.

 • Tomasz Ulczok - awatar

  Tomasz Ulczok

  10.12.2022
  10.12.2022

  Dzień dobry, Moja Firma zajmuje się sprzedazą i wymianą okien oraz drobnymi remontami. Mam nadzieję że uzbierają Państwo pieniądze. Chętnie wycenie wymianę okien w możliwie rozsądnych pieniądzach. Pozdrawiam Tomasz Ulczok Tel. 695655326

  • Jolanta Bednarz - awatar

   Jolanta Bednarz - Organizator zbiórki

   10.12.2022
   10.12.2022

   Dzień dobry,bardzo Panu dziękuję za zangażowanie, zadzwonię do Pana w przyszłym tygodniu. Co do zbiórki to również mam nadzieję, że uzbieramy pieniądze i będziemy mogli cieszyć się przeprowadzanym remontem. Pozdrawiam Jolanta Bednarz

7 682 zł  z 200 000 zł (Cel)
Wpłaciło 99 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Jolanta Bednarz - awatar

Jolanta Bednarz

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 99

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
500
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1 000
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Wanda Kamińska - awatar
Wanda Kamińska
100
Agnieszka - awatar
Agnieszka
20
Sylwia - awatar
Sylwia
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij