Zbiórka Pomóż 40 psom dotrwać do adopcji - miniaturka zdjęcia

Pomóż 40 psom dotrwać do adopcji Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Pomóż 40 psom dotrwać do adopcji - zdjęcie główne

Pomóż 40 psom dotrwać do adopcji

13 752 zł  z 40 000 zł (Cel)
Wpłaciło 257 osób

Fundację Pan i Pani Pies im Maćka Kozłowskiego, mojego zmarłego męża, świetnego aktora- założyłam w roku 2014  pragnąc kontynuować nasze wspólne dzieło ratowania bezdomnych psów  z  okolic Szydłowca, gdzie kupiliśmy dom. Przez trzy lata zabraliśmy z ulic, schronisk, z dróg szybkiego ruchu, z łańcuchów i od złych ludzi ponad 500 psów. Większość z nich ma wspaniałe domy w różnych, nieraz odległych miejscach Polski.  Ratowaliśmy wszystkie psy, które tego ratunku oczekiwały, a rejon w którym naszą działalność prowadzimy - jest szczególnie naznaczony bezdomnością.  W siedzibie fundacji są także 3 konie które dożywają tutaj spokojnej starości. Nie mając własnego schroniska umieszczaliśmy psy w hotelach, co spowodowało  ogromne zadłużenie.  Powoli wychodzimy z długów,  ale nasza sytuacja finansowa wciąż jest trudna. Fundacja to trzy osoby, stały wolontariat-kolejne trzy. Niewiele, jak na taki ogrom wątków. 40 to liczba najbliżej określająca ilość psów pod naszą opieką. Nigdy nie jest ich mniej. Pomimo sporych sukcesów adopcyjnych każde wolne miejsce w kojcu hotelowym szybko się zapełnia. Nie wszystkie psy możemy ujawniać, niektóre, zabrane interwencyjnie - nie mogą zostać pokazane na stronie ze względu na ich dobro lub niezamknięte postępowanie sądowe. Gminy z którymi sąsiaduje fundacja mają umowy ze schroniskami o złej sławie. Dlatego nie czekamy na zgłoszenie, zabieramy psy zanim pojadą do Wojtyszek, Suchedniowa, Szczytów. Wciąż jest kolejka oczekujących, wciąż dzwonią telefony z prośbą o pomoc... Nasze miesięczne koszty to kilkanaście tysięcy złotych, bo większość psów wymaga pomocy weterynaryjnej, a WSZYSTKIE bez wyjątku sterylizujemy (kastrujemy), chipujemy i szczepimy kompletem szczepień. 

Prosimy o pomoc, żeby  fundacja mogła przetrwać razem z tymi zwierzętami,  które wciąż są na  jej utrzymaniu. Prosimy o wpłaty i udostępnianie zbiórki. 

Zapraszamy również na naszą stronę internetową www.panpanipies.pl, profil na Facebooku Fundacja im. Maćka Kozłowskiego Pan i Pani Pies https://www.facebook.com/fundacjapanipanipies/, a także do grupy Szczęśliwe Pan i Pani Pies https://www.facebook.com/groups/szczesliwepanipanipies/ - gdzie domy adopcyjne chwalą się sukcesami i szczęściem swoich podopiecznych. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Fundacja im. Maćka Kozłowskiego Pan i Pani Pies - awatar

  Fundacja im. Maćka Kozłowskiego Pan i Pani Pies

  31.12.2017
  31.12.2017

  O taki uśmiech na pyszczku psa walczymy! PALMA od jakiegoś czasu szczęśliwie w swoim domku!
  Dziękujemy za dotychczasowe wsparcie!
  W Fundacji nadal pozostaje wiele psiaków, które czekają na Waszą pomoc - muszą sobie opłacić hotele, weterynarzy czy transporty.
  PALMA mówi - warto pomagać!

  Zdjęcie aktualizacji 10 666

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Marzena - awatar

  Marzena

  05.05.2018
  05.05.2018

  Dziękuję za to że jesteście

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  05.05.2018
  05.05.2018

  Wytrwałości w trwaniu w tej heroicznej walce!!!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  31.12.2017
  31.12.2017

  Moje hasło: Zwierzęta na Równi z Ludźmi ! (lub w niektórych aspektach życia stadnego nawet wyżej)

  • Fundacja im. Maćka Kozłowskiego Pan i Pani Pies - awatar

   Fundacja im. Maćka Kozłowskiego Pan i Pani Pies - Organizator zbiórki

   01.01.2018
   01.01.2018

   Tak jest! Dziękujemy za wsparcie :)

 • Pixi - awatar

  Pixi

  27.10.2017
  27.10.2017

  Zawsze będę Was wspierała! W końcu to dzięki Wam nasza perełka rozrzuca nam po mieszkaniu zabawki :)

  • Fundacja im. Maćka Kozłowskiego Pan i Pani Pies - awatar

   Fundacja im. Maćka Kozłowskiego Pan i Pani Pies - Organizator zbiórki

   24.11.2017
   24.11.2017

   Dziękujemy!

 • dorota - awatar

  dorota

  06.10.2017
  06.10.2017

  z pozdrowieniami od adoptowanej Keysi dla Puszkina

  • Fundacja im. Maćka Kozłowskiego Pan i Pani Pies - awatar

   Fundacja im. Maćka Kozłowskiego Pan i Pani Pies - Organizator zbiórki

   24.11.2017
   24.11.2017

   Dziękujemy!

13 752 zł  z 40 000 zł (Cel)
Wpłaciło 257 osób

Wpłaty: 257

Olis - awatar
Olis
3
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Wiktoria Niemiec - awatar
Wiktoria Niemiec
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Ciacho - awatar
Ciacho
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
PA TI - awatar
PA TI
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij