Zbiórka 4000 km marzeń dzieci - zdjęcie główne

4000 km marzeń dzieci

5 945 zł  z 250 000 zł (Cel)
Wpłaciły 53 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

AKTUALIZACJA : 

Wierzę w ludzi i chcę jeszcze zwiększyć szanse na wyjazd dzieciaków na obóz piłkarski i w związku z tym w lipcu 2019 chcę zrealizować kolejną pieszą wyprawę, tym razem polecę do Norwegii i przejdę pieszo szlak św. Olafa z Oslo do Trondheim (to ok 700-800 km, w zależności od wariantu trasy). Będę wdzięczny za każdą wpłatę która pomoże mi w zrealizowaniu marzeń dzieci z Naszego klubu piłkarskiego. Oczywiście całość wydarzenia będziecie mogli obserwować na FB : 

https://www.facebook.com/4000kmmarzendzieci/

Witam serdecznie wszystkich, którzy tutaj trafili, czy to z polecenia znajomych, czy bezpośrednio poprzez moje zaproszenie, czy zupełnie przypadkiem wędrując po bezdrożach Internetu. Jestem prezesem małego klubu sportowego LKS “GWIAZDA” Chudów, zrzeszonego w ZPN Zabrze, w którym nasi trenerzy szkolą dzieci z zakresu piłki nożnej. Jak zapewne większość z Was wie, trudno dzisiaj o uzyskanie wsparcia finansowego dostosowanego do potrzeb naszych najmłodszych adeptów piłki nożnej. Stąd zrodziła się w mojej głowie idea, która ma spełnić kilka zadań. Chcę przejść pieszo z Polski do Hiszpanii (Santiago de Compostela i dalej nad brzeg Atlantyku, na średniowieczny koniec świata, do miejscowości Fisterra).

Zadanie nr 1

Pokazanie naszym najmłodszym piłkarzom, że marzenia się spełniają, nawet tak ekstremalne jak przejście pieszo z Polski do Hiszpanii, pokonując blisko 4 000 kilometrów. Chcę w ten sposób dać im motywację do uprawiania sportu, do bycia naszym kolejnym Lewandowskim, Grosickim, Piszczkiem, Fabiańskim ...

Zadanie nr 2

Podczas mojej wędrówki będziemy, jako stowarzyszenie prowadzić zbiórkę pieniędzy na organizację obozu dla młodych piłkarzy w szkółce jednego z klasowych klubów europejskich (Real Madrid, FC Bayern Munich). W tym celu musimy uzbierać kwotę ok. 250 tysięcy złotych.

Zadanie nr 3

To zadanie tyczy się mojej drogi i motywacji dotarcia do celu wędrówki. Założenie jest takie, aby w 120 dni dotrzeć do Santiago de Compostela przy minimalnym budżecie (ok. 25 euro/dzień), zabierając ze sobą bagaż ważący maksymalnie 8 kg (tylko najważniejsze rzeczy tj. namiot, śpiwór, karimata, buty, trochę ubrań, aparat foto i iPad, aby mieć możliwość prowadzenia relacji z podróży).

Zachęcam wszystkich do obserwowania mojej wędrówki na stronie https://www.facebook.com/4000kmmarzendzieci

 i do wsparcia jej celu, jakim jest zebranie pieniędzy na spełnienie marzeń naszych młodych piłkarzy o wyjeździe na zagraniczny obóz piłkarski do klubu, w którym grają ich piłkarscy idole.

Pozdrawiam wszystkich “sportowych świrów”.

Zbigniew Boroń

LKS “GWIAZDA” Chudów

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Grosz do grosza .. ;) - awatar

  Grosz do grosza .. ;)

  18.07.2018
  18.07.2018

  PAMIETAJMY O CELU ZBIÓRKI !! Zbyszek postanowił zdobyć Hiszpanie dla dzieciaków, chcąc spełnić ich piłkarskie marzenia :) Wpłacając po 10, 20 zł i rozgłaszając historie Zbyszka dalej.. bedziemy w stanie zebrac znacznie wiecej ! Wystarczy tysiac osob wpłacających po 10 zł i już jest 10 000 zł ! Da się ? Oczywiscie :) wystarczy chciec pomóc.. Powiedzenia Zbyszku :)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  22.06.2018
  22.06.2018

  Wspierajmy razem!

 • Maciek - awatar

  Maciek

  31.05.2018
  31.05.2018

  Trzymam kciuki

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  28.05.2018
  28.05.2018

  Zachęcamy tych, co czekają z wpłatami, aż Zbyszek przejdzie całą trasę do wrzucenia zaliczek, aby rozruszać akcję. Pozostałych, o niezwlekanie, aby ją uwiarygodnić dla kolejno odwiedzających. Cztery miesiące to dużo i mało. Liczymy, że zdążycie w tym czasie wesprzeć dzieciaków :).

 • Grzegorz Brodziak - awatar

  Grzegorz Brodziak

  21.05.2018
  21.05.2018

  buen camino

  • 4000 km marzeń dzieci - awatar

   4000 km marzeń dzieci - Organizator zbiórki

   21.05.2018
   21.05.2018

   Gracias 🤓🚶🏼‍♂️

5 945 zł  z 250 000 zł (Cel)
Wpłaciły 53 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 53

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Ania K. - awatar
Ania K.
100
Kasia :-) - awatar
Kasia :-)
100
Michał N. - awatar
Michał N.
100
Krzysztof Kot - awatar
Krzysztof Kot
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Wojciech Homan - awatar
Wojciech Homan
100
Bożena - awatar
Bożena
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij