AKTUALIZACJA : 

Wierzę w ludzi i chcę jeszcze zwiększyć szanse na wyjazd dzieciaków na obóz piłkarski i w związku z tym w lipcu 2019 chcę zrealizować kolejną pieszą wyprawę, tym razem polecę do Norwegii i przejdę pieszo szlak św. Olafa z Oslo do Trondheim (to ok 700-800 km, w zależności od wariantu trasy). Będę wdzięczny za każdą wpłatę która pomoże mi w zrealizowaniu marzeń dzieci z Naszego klubu piłkarskiego. Oczywiście całość wydarzenia będziecie mogli obserwować na FB : 

https://www.facebook.com/4000kmmarzendzieci/

Witam serdecznie wszystkich, którzy tutaj trafili, czy to z polecenia znajomych, czy bezpośrednio poprzez moje zaproszenie, czy zupełnie przypadkiem wędrując po bezdrożach Internetu. Jestem prezesem małego klubu sportowego LKS “GWIAZDA” Chudów, zrzeszonego w ZPN Zabrze, w którym nasi trenerzy szkolą dzieci z zakresu piłki nożnej. Jak zapewne większość z Was wie, trudno dzisiaj o uzyskanie wsparcia finansowego dostosowanego do potrzeb naszych najmłodszych adeptów piłki nożnej. Stąd zrodziła się w mojej głowie idea, która ma spełnić kilka zadań. Chcę przejść pieszo z Polski do Hiszpanii (Santiago de Compostela i dalej nad brzeg Atlantyku, na średniowieczny koniec świata, do miejscowości Fisterra).

Zadanie nr 1

Pokazanie naszym najmłodszym piłkarzom, że marzenia się spełniają, nawet tak ekstremalne jak przejście pieszo z Polski do Hiszpanii, pokonując blisko 4 000 kilometrów. Chcę w ten sposób dać im motywację do uprawiania sportu, do bycia naszym kolejnym Lewandowskim, Grosickim, Piszczkiem, Fabiańskim ...

Zadanie nr 2

Podczas mojej wędrówki będziemy, jako stowarzyszenie prowadzić zbiórkę pieniędzy na organizację obozu dla młodych piłkarzy w szkółce jednego z klasowych klubów europejskich (Real Madrid, FC Bayern Munich). W tym celu musimy uzbierać kwotę ok. 250 tysięcy złotych.

Zadanie nr 3

To zadanie tyczy się mojej drogi i motywacji dotarcia do celu wędrówki. Założenie jest takie, aby w 120 dni dotrzeć do Santiago de Compostela przy minimalnym budżecie (ok. 25 euro/dzień), zabierając ze sobą bagaż ważący maksymalnie 8 kg (tylko najważniejsze rzeczy tj. namiot, śpiwór, karimata, buty, trochę ubrań, aparat foto i iPad, aby mieć możliwość prowadzenia relacji z podróży).

Zachęcam wszystkich do obserwowania mojej wędrówki na stronie https://www.facebook.com/4000kmmarzendzieci

 i do wsparcia jej celu, jakim jest zebranie pieniędzy na spełnienie marzeń naszych młodych piłkarzy o wyjeździe na zagraniczny obóz piłkarski do klubu, w którym grają ich piłkarscy idole.

Pozdrawiam wszystkich “sportowych świrów”.

Zbigniew Boroń

LKS “GWIAZDA” Chudów

Wybierz kwotę

20
50
100
200
1 000
Inna

Komentarze

 • Grosz do grosza .. ;) - awatar

  Grosz do grosza .. ;)

  18.07.18
  18.07.18

  PAMIETAJMY O CELU ZBIÓRKI !! Zbyszek postanowił zdobyć Hiszpanie dla dzieciaków, chcąc spełnić ich piłkarskie marzenia :) Wpłacając po 10, 20 zł i rozgłaszając historie Zbyszka dalej.. bedziemy w stanie zebrac znacznie wiecej ! Wystarczy tysiac osob wpłacających po 10 zł i już jest 10 000 zł ! Da się ? Oczywiscie :) wystarczy chciec pomóc.. Powiedzenia Zbyszku :)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  22.06.18
  22.06.18

  Wspierajmy razem!

 • Maciek - awatar

  Maciek

  31.05.18
  31.05.18

  Trzymam kciuki

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  28.05.18
  28.05.18

  Zachęcamy tych, co czekają z wpłatami, aż Zbyszek przejdzie całą trasę do wrzucenia zaliczek, aby rozruszać akcję. Pozostałych, o niezwlekanie, aby ją uwiarygodnić dla kolejno odwiedzających. Cztery miesiące to dużo i mało. Liczymy, że zdążycie w tym czasie wesprzeć dzieciaków :).

 • Grzegorz Brodziak - awatar

  Grzegorz Brodziak

  21.05.18
  21.05.18

  buen camino

  • 4000 km marzeń dzieci - awatar

   4000 km marzeń dzieci - Organizator zbiórki

   21.05.18
   21.05.18

   Gracias 🤓🚶🏼‍♂️

Wpłaty - 52

Ania K. - awatar
100
Ania K.
Kasia :-) - awatar
100
Kasia :-)
Michał N. - awatar
100
Michał N.
Krzysztof Kot - awatar
100
Krzysztof Kot
Anonimowy Darczyńca - awatar
100
Anonimowy Darczyńca
Wojciech Homan - awatar
100
Wojciech Homan
Bożena - awatar
20
Bożena
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Artur - awatar
50
Artur

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij