Zbiórka 4000 km marzeń dzieci - miniaturka zdjęcia

4000 km marzeń dzieci

Zbiórka 4000 km marzeń dzieci - zdjęcie główne

4000 km marzeń dzieci

5 945 zł z 250 000 zł (Cel)
Wpłaciły 53 osoby
Wpłać teraz
 

AKTUALIZACJA : 

Wierzę w ludzi i chcę jeszcze zwiększyć szanse na wyjazd dzieciaków na obóz piłkarski i w związku z tym w lipcu 2019 chcę zrealizować kolejną pieszą wyprawę, tym razem polecę do Norwegii i przejdę pieszo szlak św. Olafa z Oslo do Trondheim (to ok 700-800 km, w zależności od wariantu trasy). Będę wdzięczny za każdą wpłatę która pomoże mi w zrealizowaniu marzeń dzieci z Naszego klubu piłkarskiego. Oczywiście całość wydarzenia będziecie mogli obserwować na FB : 

https://www.facebook.com/4000kmmarzendzieci/

Witam serdecznie wszystkich, którzy tutaj trafili, czy to z polecenia znajomych, czy bezpośrednio poprzez moje zaproszenie, czy zupełnie przypadkiem wędrując po bezdrożach Internetu. Jestem prezesem małego klubu sportowego LKS “GWIAZDA” Chudów, zrzeszonego w ZPN Zabrze, w którym nasi trenerzy szkolą dzieci z zakresu piłki nożnej. Jak zapewne większość z Was wie, trudno dzisiaj o uzyskanie wsparcia finansowego dostosowanego do potrzeb naszych najmłodszych adeptów piłki nożnej. Stąd zrodziła się w mojej głowie idea, która ma spełnić kilka zadań. Chcę przejść pieszo z Polski do Hiszpanii (Santiago de Compostela i dalej nad brzeg Atlantyku, na średniowieczny koniec świata, do miejscowości Fisterra).

Zadanie nr 1

Pokazanie naszym najmłodszym piłkarzom, że marzenia się spełniają, nawet tak ekstremalne jak przejście pieszo z Polski do Hiszpanii, pokonując blisko 4 000 kilometrów. Chcę w ten sposób dać im motywację do uprawiania sportu, do bycia naszym kolejnym Lewandowskim, Grosickim, Piszczkiem, Fabiańskim ...

Zadanie nr 2

Podczas mojej wędrówki będziemy, jako stowarzyszenie prowadzić zbiórkę pieniędzy na organizację obozu dla młodych piłkarzy w szkółce jednego z klasowych klubów europejskich (Real Madrid, FC Bayern Munich). W tym celu musimy uzbierać kwotę ok. 250 tysięcy złotych.

Zadanie nr 3

To zadanie tyczy się mojej drogi i motywacji dotarcia do celu wędrówki. Założenie jest takie, aby w 120 dni dotrzeć do Santiago de Compostela przy minimalnym budżecie (ok. 25 euro/dzień), zabierając ze sobą bagaż ważący maksymalnie 8 kg (tylko najważniejsze rzeczy tj. namiot, śpiwór, karimata, buty, trochę ubrań, aparat foto i iPad, aby mieć możliwość prowadzenia relacji z podróży).

Zachęcam wszystkich do obserwowania mojej wędrówki na stronie https://www.facebook.com/4000kmmarzendzieci

 i do wsparcia jej celu, jakim jest zebranie pieniędzy na spełnienie marzeń naszych młodych piłkarzy o wyjeździe na zagraniczny obóz piłkarski do klubu, w którym grają ich piłkarscy idole.

Pozdrawiam wszystkich “sportowych świrów”.

Zbigniew Boroń

LKS “GWIAZDA” Chudów

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Grosz do grosza .. ;) - awatar

  Grosz do grosza .. ;)

  18.07.18
  18.07.18

  PAMIETAJMY O CELU ZBIÓRKI !! Zbyszek postanowił zdobyć Hiszpanie dla dzieciaków, chcąc spełnić ich piłkarskie marzenia :) Wpłacając po 10, 20 zł i rozgłaszając historie Zbyszka dalej.. bedziemy w stanie zebrac znacznie wiecej ! Wystarczy tysiac osob wpłacających po 10 zł i już jest 10 000 zł ! Da się ? Oczywiscie :) wystarczy chciec pomóc.. Powiedzenia Zbyszku :)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  22.06.18
  22.06.18

  Wspierajmy razem!

 • Maciek - awatar

  Maciek

  31.05.18
  31.05.18

  Trzymam kciuki

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  28.05.18
  28.05.18

  Zachęcamy tych, co czekają z wpłatami, aż Zbyszek przejdzie całą trasę do wrzucenia zaliczek, aby rozruszać akcję. Pozostałych, o niezwlekanie, aby ją uwiarygodnić dla kolejno odwiedzających. Cztery miesiące to dużo i mało. Liczymy, że zdążycie w tym czasie wesprzeć dzieciaków :).

 • Grzegorz Brodziak - awatar

  Grzegorz Brodziak

  21.05.18
  21.05.18

  buen camino

  • 4000 km marzeń dzieci - awatar

   4000 km marzeń dzieci - Organizator zbiórki

   21.05.18
   21.05.18

   Gracias 🤓🚶🏼‍♂️

5 945 zł z 250 000 zł (Cel)
Wpłaciły 53 osoby
Wpłać teraz
 

Wpłaty: 53

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Ania K. - awatar
Ania K.
100
Kasia :-) - awatar
Kasia :-)
100
Michał N. - awatar
Michał N.
100
Krzysztof Kot - awatar
Krzysztof Kot
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Wojciech Homan - awatar
Wojciech Homan
100
Bożena - awatar
Bożena
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 listopada zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij