Zbiórka Dla kuzynki Marcelinki - zdjęcie główne

Dla kuzynki Marcelinki

21 217 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 291 osób w ciągu 10 dni.
Wpłać teraz Udostępnij
 
Aleksandra Popławska - awatar

Aleksandra Popławska

Organizator zbiórki

Hej. To ja, Aleksandra Popławska. Dziś są moje urodziny i w tym dniu mam tylko jedno marzenie. Chciałabym, żeby moja mała pięcioletnia kuzynka Marcelinka była zdrowa. 

Marcysia od dwóch tygodni przebywa w Centrum Zdrowia Dziecka na onkologii dziecięcej. Jeszcze dwa tygodnie temu była zdrową energiczną, charakterną dziewczyną, okazało się jednak, że w jej główce zamieszkał nieoperacyjny, glejakowaty stwór który chce przejąć nad Marcysią kontrole, osłabił ją bardzo i każdego dnia rodzina walczy o kolejny dzień. Mimo trudnej diagnozy wiemy, że medycyna to nie matematyka i mamy nadzieję na to, że ta mądra i wyjątkowa dziewczynka pokona potwora. Żeby pomoc rodzinie w walce założyłam te zbiórkę. 

Wiem, że zdrowia nie można kupić ale to jedyny sposób, żeby wesprzeć rodzine w walce, w byciu blisko córki, w poszukiwaniu różnych metod leczenia. Medycyna rozwija się i każdy dzień może gdzieś na świecie przynieść nieoczekiwane rozwiązanie.  Z tego miejsca pragnę również w imieniu rodziny podziękować za wsparcie dobrych ludzi którzy już okazali pomoc. Jest ona bezcenna.  Zamieszczam zdjęcie moje z Marcysią, które proszę, żeby nie było nigdzie powielane poza kontekstem tej zbiórki. Z całego serca dziękuję za wsparcie. Życzę Wszystkim dużo zdrowia bo mając je z całą resztą problemów można sobie poradzić. Dziękuję za wsparcie. Aleksandra. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Anna Staniszewska - awatar

  Anna Staniszewska

  22.03.2023
  22.03.2023

  Mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze i Marcelinka wyzdrowieje:-)

 • Alice - awatar

  Alice

  17.03.2023
  17.03.2023

  Przesyłam same dobre myśli ❤️

 • Dominika - awatar

  Dominika

  17.03.2023
  17.03.2023

  Zdrowiej mała wojowniczko! Przesyłam moc energii ode mnie i moich wyżłów!❤️🐾🐾🌟

21 217 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 291 osób w ciągu 10 dni.
Wpłać teraz Udostępnij
 
Aleksandra Popławska - awatar

Aleksandra Popławska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 291

„Wrocławskie Wyżły dla Marcysi” - awatar
„Wrocławskie Wyżły dla Marcysi”
200
„Wrocławskie Wyżły dla Marcelinki” - awatar
„Wrocławskie Wyżły dla Marcelinki”
80
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Magdalena - awatar
Magdalena
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15
Ania - awatar
Ania
10
Edyta - awatar
Edyta
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij