Hej wiem że są inne zbiórki w której komuś się pomoże ale iPad (tablet) to mój wymarzony tablet i jeśli mogła/mógł byś wpłacić chociaż 1zl był bym bardzo szczęśliwy
0 zł
z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 0 osób
w ciągu 1 dnia.
Dokonaj pierwszej wpłaty. Każda złotówka się liczy.