Zbiórka Zbieram Na iPada VV - zdjęcie główne

Zbieram Na iPada VV

0 zł  z 2 000 zł (Cel)
Heart icon
Dokonaj pierwszej wpłaty.
Każda złotówka się liczy.
Wpłać terazUdostępnij
 
Antek Kowalski - awatar

Antek Kowalski

Organizator zbiórki

Hej wiem że są inne zbiórki w której komuś się pomoże ale iPad (tablet) to mój wymarzony tablet i jeśli mogła/mógł byś wpłacić chociaż 1zl był bym bardzo szczęśliwy 

0 zł  z 2 000 zł (Cel)
Heart icon
Dokonaj pierwszej wpłaty.
Każda złotówka się liczy.
Wpłać terazUdostępnij
 
Antek Kowalski - awatar

Antek Kowalski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Heart iconDokonaj pierwszej wpłaty

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

fundraiser thumbnail
Załóż swoją zbiórkę

Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!

fundraiser thumbnail