Zbiórka Edukacja dla Lepszej Przyszłości - miniaturka zdjęcia

Edukacja dla Lepszej Przyszłości Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Edukacja dla Lepszej Przyszłości - zdjęcie główne

Edukacja dla Lepszej Przyszłości

0 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 

Wspierajmy Razem „Lekcje Miłości do Zwierząt i Przyrody”
- Edukacja dla Serca i Świata"


Kim jesteśmy?
Witaj! Jesteśmy zespołem z Fundacji Serce Świata, który z pasją i zaangażowaniem prowadzi projekt „Lekcje Miłości do Zwierząt i Przyrody”. Nasza misja to edukowanie dzieci w duchu empatii i szacunku do zwierząt i przyrody, co ma fundamentalne znaczenie dla kształtowania świadomości ekologicznej przyszłych pokoleń. 

Nasz program edukacyjny nastawiony jest na rozwijanie w dzieciach inteligencji emocjonalnej, empatii, szacunku i miłość do ludzi, zwierząt i przyrody!

Pomysłodawca LEKCJI MIŁOŚCI DO ZWIERZĄT i PRZYRODY:Tom Justyniarski  to nie tylko utalentowany pisarz i zagorzały obrońca zwierząt, ale także inspirujący pedagog. Dotychczas uratował ponad 1000 zwierząt i jest niezmordowany w działaniach na rzecz ich ochrony. Jest autorem bestsellerowej lektury szkolnej „Psie Troski”, która zdobyła I miejsce w rankingu TOP 10 Ministerstwa Edukacji Narodowej. Tom dociera ze swoją misją do setek tysięcy dzieci, wprowadzając innowacyjne podejście do edukacji, nazwane przez niego „Pedagogiką serca”

Na co zbieramy?
Chcemy wprowadzić edukację emocjonalną dla dzieci, stanowiąc fundament dla wychowania pokoleń w duchu miłości, empatii i wiary we własne możliwości. Zainspirowani naukami św. Franciszka, zwracamy szczególną uwagę na edukację pro zwierzęcą i pro środowiskową oraz rozwijanie świadomości ekologicznej.

Naszym celem jest zebranie funduszy na materiały edukacyjne dla szkół podstawowych w Polsce. Pragniemy zapewnić każdej placówce materiały edukacyjne dla swoich dzieci aby szerzyć tą misję!

Na jedną szkołę w której jest około 100 dzieci w klasach 1-3 potrzebujemy 
ok 12 000zł zł, aby sfinansować m.in:

- Scenariusze dla nauczycieli ok 5szt


- zeszyty ćwiczeń dla dzieci ok 100szt


- konkursy z nagrodami dla nauczycieli 

- konkursy z nagrodami dla klas

- wsparcie dla nauczycieli do prowadzenia zajęć

- filmy instruktażowe dla nauczycieli

- propozycje gier i zabaw dla szkół

Naszym celem jest aby jak największa ilość dzieci miała dostęp do wysokiej jakości edukacji ekologicznej i emocjonalnej.


Wesprzyj nas i stań na czele ruchu ku empatycznemu i świadomemu społeczeństwu!

Im więcej środków uda nam się zebrać tym więcej szkół będzie można dołączyć do tego elitarnego projektu!

Rozmowa z EWĄ BANASZKIEWICZ dlaczego LEKCJE MIŁOŚCI DO  ZWIERZĄT I PRZYRODY są bardzo ważne?
LEKCJE MIŁOŚCI DO ZWIERZĄT I PRZYRODY dla szkół i przedszkoli
To nasze kluczowe, ogólnopolskie przedsięwzięcie, skierowane do szkół i przedszkoli z całej Polski. Celem jest edukacja najmłodszych w zakresie miłości, szacunku i odpowiedzialności za zwierzęta i przyrodę. Projekt skupia się na dostarczaniu gotowych materiałów dydaktycznych oraz wsparciu dla nauczycieli w realizacji lekcji. Jesteśmy dumni, że dzięki tej inicjatywie wpływamy na pozytywne kształtowanie postaw u młodego pokolenia, inspirując je do dbania o naszą planetę.

Chcesz nas wesprzeć w inny jeszcze sposób serdecznie zapraszamy do kontaktu:

[email protected]

Więcej informacji o projekcie znajdziecie na naszej stronie:

www.serceswiata.org


Nie bądź obojętny i dołącz do naszej misji w Fundacji SERCE ŚWIATA,
by wspólnie tworzyć lepsze jutro dla wszystkich istot.


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij