
jestem Adrian wychowuję się tylko z mamą przez co jesteśmy strasznie ubodzy ledwo nas stać na utrzymanie się dlatego odsyłam się do was o pomoc może to dużo pieniędzy ale naprawdę potrzebuje tego komputera nigdy nie grałem na komputerze a to jest moje marzenie ale nie mam zamiaru tylko grać , chodzę do szkoły jako stolarz i na tym komputerze właśnie będę tworzył swoje projekty rozwijał się i dorabiał pieniądze aby pomóc mamie z góry dziękuję wszystkim osobą którzy mają zamiar mi pomóc , pamiętajcie dla was może to być drobiazgiem ale dla mnie czymś wielkim <3
Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!