Zbiórka Rewolucyjny Lek na COVID-19 - zdjęcie główne

Rewolucyjny Lek na COVID-19

3 294 zł  z 363 000 zł (Cel)
Wpłaciły 84 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Steve Liebich - awatar

Steve Liebich

Organizator zbiórki

Witaj, 

Jestem 22-letnim absolwentem amerykańskiej uczelni Clarkson University (dyplom z biologii molekularnej) i chciałbym przedstawić pierwszą metodę leczniczą przeciwko COVID-19 o charakterze zarówno PROFILAKTYCZNYM, jak i terapeutycznym. Zaprojektowałem tę metodę, by zatrzymać pierwszą falę zakażeń oraz przygotować świat na potencjalne kolejne fale COVID-19. 

Aktualnie znajduję się w trakcie tworzenia organizacji non-profit (Babu™) stawiającej pierwsze kroki na amerykańskim rynku biotechnologicznym. Jednak w związku z brakiem jej ugruntowanej pozycji na rynku, a także z powodu mojego młodego wieku, nie jestem w stanie pozyskać funduszy potrzebnych na rozwój projektu, zarówno w sektorze publicznym jak i prywatnym. Jednakże wyjątkowo pozytywne przyjęcie tej metody leczniczej przez społeczność naukową, a także silne przekonanie moich naukowych partnerów o jej gwarantowanej skuteczności nakazały mi nie poddawać się i doprowadzić do zaprezentowania prototypu leku.

Mój lek (BABU-ONE™) jest w stanie zakończyć obecną sytuację pandemiczną i przywrócić normalność do naszego życia. 

BABU-ONE™ (nr patentu: 63009431) oparty jest na działaniu aptamerów, czyli małych i bardzo krótkich łańcuchach kwasów nukleinowych, które wiążą się z bardzo specyficznym fragmentem białka S (czyli tego białka, który nadaje wirusowi SARS-CoV-2 wygląd „korony”) i blokuje wejście koronawirusa do naszych komórek, w których rozwija się na początku infekcji: komórek nabłonkowych górnych i dolnych dróg oddechowych. Odpowiednio pozyskany aptamer (drogą chemicznej syntezy w laboratorium podzielonej na kilka faz) zostanie przygotowany w formie wziewnej, tak, aby po aplikacji leku do nosa oraz jamy ustnej, pokrył nabłonek dróg oddechowych i tym samym stanowił swoistą warstwę ochronną, blokującą wirusa. To jedyna na świecie z obecnie proponowanych terapii, która jednocześnie CHRONI (blokowanie wirusa) i LECZY (zatrzymanie replikacji wirusa) chorych oraz narażonych na COVID-19. BABU-ONE™ nie jest szczepionką – to lek, który różni się od pozostałych sugerowanych terapii leczniczych. Jeżeli nastąpi wejście wirusa do naszego organizmu, to poprzez działanie BABU-ONE™ nie będzie on w stanie się przywiązać i wtargnąć do komórek, doprowadzając do rozwoju infekcji. 

Prototyp leku zostanie stworzony przez dwie partnerujące firmy amerykańskie, które gwarantują wyprodukowanie 100% wydajnego produktu. Nasze rokowania są wysoce obiecujące, ponieważ:


BABU-ONE™ oparty jest na innowacyjnej, a jednocześnie prostej metodzie z wykorzystaniem niezwykle skutecznych, a jednak mało popularnych aptamerach.

BABU-ONE™ będzie przypuszczalnie całkowicie nietoksyczny.

BABU-ONE™ będzie gotowy do dystrybucji w mniej niż rok.

BABU-ONE™ będzie łatwo odtwarzalnym, a w konsekwencji tanim lekiem dostępnym dla każdego.


BABU-ONE™ pozwoli na zachowanie zdrowia, uratuje ludzkie życia, a także otworzy nowe możliwości wykorzystania wciąż niszowych, a jednak tak obiecujących aptamerów. Kwota pieniędzy, którą w tej chwili zbieramy, pozwoli nam na wyprodukowanie prototypu, bez którego nie jest możliwe nawiązanie współpracy z większymi producentami farmaceutycznymi.

Nawet najmniejsze wsparcie będzie kolejną cegiełką zbliżającą nas do zakończenia obecnej sytuacji pandemii, która dotknęła każdego człowieka na ziemi. Bardzo dziękujemy za Twój czas oraz każdą możliwą pomoc – nawet podzielenie się tę kampanią przybliży nas do celu!


Dziękuję!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Steve Liebich - awatar

  Steve Liebich

  23.10.2020
  23.10.2020

  Dziękujemy za Państwa wsparcie w kwestii wyprodukowania naszego prototypu. Z całych sił staramy się zebrać brakujace fundusze i ostatnie wsparcia prywatnej amerykańskiej firmy w kwocie $300,000 pozwoliło nam uwierzyć, że jesteśmy znacznie bliżej niż dalej. Chcieliśmy Państwu przypomnieć te dwa wywiady, które pojawiły się w wakacje i pozwoliły nam przebić się w Polsce. Pomaga USA, teraz pomaga również Polska - wspólnie może nam się udać! ~ Zespół Steve'a

Komentarze


 • Kasia - awatar

  Kasia

  06.11.2020
  06.11.2020

  Steve, wierzę w Ciebie, działaj i nie ustawaj w poszukiwaniach naukowych. Jesteś wspaniały, dzięki!

 • Michał Płonka - awatar

  Michał Płonka

  12.10.2020
  12.10.2020

  Give me hell Steve! :D

3 294 zł  z 363 000 zł (Cel)
Wpłaciły 84 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Steve Liebich - awatar

Steve Liebich

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 84

Barbara Szulc - awatar
Barbara Szulc
50
Agnieszka - awatar
Agnieszka
50
Katarzyna Maciejowska - awatar
Katarzyna Maciejowska
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Gosia - awatar
Gosia
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Patrycja Kłoniecka - awatar
Patrycja Kłoniecka
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij