
Jestem Emilia , mam 15 lat i potrzebuje pieniędzy na leczenie dla mojej świnki morskiej to leczenie kosztuje 120 złotych a moi rodzice nie lubią mojej świnki morskiej i nie chcą zapłacić a ja sama nie mam tyle . Rodzice powiedzieli że jeżeli sama uzbieram te pieniądze to wtedy ją wyleczymy . Proszę pomóżcie mi , to moja najbliższą osobą 😭
Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲
Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas
Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!
Anonimowy Darczyńca
Jak kur... Można nie pomoc niewinmemu zwierzakowi a potem się dziwią że wyrastają ludzie nieczuli. Cieszę się że kochasz je. Trzymam kciuki za piękne mysiolki