Zbiórka MARZENIE o BUSIE - zdjęcie główne

MARZENIE o BUSIE

40 567 zł  z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciło 1 249 osób
Urszula Zalewska - awatar

Urszula Zalewska

Organizator zbiórki

Gosia i Rysio. Ludzie o wielkich sercach, którzy porzucili miasto by stworzy Azyl dla skrzywdzonych zwierząt, dla zwierząt skazanych na rzeź, dla seniorów których nikt nie chce, dla kalekich, dzikich i sierot. Dla tych którzy nie mają szans ani nadziei.

I chodź sami mieszkają już tyle lat w przyczepie kempingowej, nie uskarżając się nawet raz na warunki, tak ich zwierzętom nic nie brakuje. Zwierzęta mają wszystkiego pod dostatkiem. A przede wszystkim mają tam bezpieczne dożywocie, ogrom miłości i zawsze oddane serce.

Gosia i Rysio już niedługo obchodzic będą swoje 25-lecie małżeństwa. Piękna rocznica.


Stąd pojawił się pomysł, na zorganizowanie zbiórki na zakup Busa. Busa, który będzie służył do wożenia chorych zwierząt, do transportu zwierząt z interwencji, do przewozu siana i zboża, warzyw i owoców oraz innych rzeczy potrzebujących transportu do Ostoi. Teraz wypożyczają Busa, płacąc przy tym niemałe pieniądze, podporzątkowując się pod terminy bądź płacą komuś za transport. Niestety przy zwierzętach ciężko o tak skrupulatny grafik do którego muszą się stosowac. Tutaj nic nie może czekac.

Dlatego przeważnie jeżdzą swoim starym, pamiętającym chyba średniowiecze, VW Lupo. Wożą w nim dosłownie wszystko. Nie mają wyjścia. Wszystkie pieniądze idą na utrzymanie zwierząt, których jest obecnie ok. 130 szt.

Jak spytaliśmy ICH co chcieli by dostac na rocznicę to jednogłośnie stwierdzili, że marzy im się Bus, który tak bardzo rozwiązał by wiele problemów. Patrzcie, nawet w takim czasie myślą tylko o zwierzętach. A MY? My, nie tylko przyjaciele Dzikiej Ostoi pod Dębami ze wszystkich sił chcemy ich marzenie zrealizowac. By już nie musieli się martwic, że czegoś nie załatwią i nie przewiozą na czas. kwota jest nie mała, ale wiemy, że wspólnymi siłami damy radę i spełnimy ICH marzenie. Chcemy kupic Renault Master. W ten sposób chcemy IM  również podziękowac za poświęcenie, za dobro, za to kim są i co robią. Podziękowac za piękno które tworzą. Prosimy o wpłaty, nawet najmniejsze przybliżą NAS do celu. Dziękujemy.

Małgorzata i Ryszard Szcześniewscy wyrazili zgodę na utworzenie tej zbiórki.

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Magda - awatar

  Magda

  21.11.2023
  21.11.2023

  #mlh

 • Dawid - awatar

  Dawid

  21.11.2023
  21.11.2023

  #mlh jeno kielecki

 • MLH 🥇 - awatar

  MLH 🥇

  21.11.2023
  21.11.2023

  Winiary bez rodzynek!

 • Justyna - awatar

  Justyna

  21.11.2023
  21.11.2023

  MLH 🩷

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  21.11.2023
  21.11.2023

  TYLKO POMORSKI! 😁 Armia MLH

40 567 zł  z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciło 1 249 osób
Urszula Zalewska - awatar

Urszula Zalewska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1 249

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anita - awatar
Anita
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Mimko - awatar
Mimko
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Adrian - awatar
Adrian
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Smieszek - awatar
Smieszek
20
Jola - awatar
Jola
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij