Zbiórka Zbiórka do naszych dzieci !!! - miniaturka zdjęcia

Zbiórka do naszych dzieci !!! Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Zbiórka do naszych dzieci !!! - zdjęcie główne

Zbiórka do naszych dzieci !!!

21 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Monsters Birllo - awatar

Monsters Birllo

Organizator zbiórki


Witam.


Mam na imie Marcin chciałbym zbudować plac zabaw w Czuchowie (Apostolok).


Sam tam mieszkałem,trochę mi się polepszyło, ale nie stać mie, żeby sprawić takie cos dzieciakom, choćbym nazbierał na 1 huśtawkę to jedna huśtawka więcej.


Województwo Ślaskie .Gmina Czerwionka-Leszczyny przed wyborami dużo obiecywała, jak wiecie wyszło jak zawsze, poszło w zapomnienie! proszę was że byśmy im to zafundowali to wszystko do dzieci !!


Chce udowodnić władzy, że biedne dzieci też majom poparcie dobrych ludzi!! Pozdrawiam w imieniu dzieci z Apostoloka!! Dziekuje za pomoc!

Hello.


My name is Marcin, I would like to build a playground in Czuchów (Apostolok).


I lived there myself, I got a little better, but I can not afford to make kids like that, even if I got on a swing, it's one more swing.


Śląskie Voivodeship. Before the election, the decision about Chorz Czerwionka-Leszczyny was very promising, as you know it went out as always, it went into oblivion! I am asking you that we would treat it to children !!


He wants to prove to authority that poor children also support good people in May !! Greetings on behalf of the Apostolok's children !! Thank you for your help!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Monsters Birllo - awatar

  Monsters Birllo

  17.03.2019
  17.03.2019

  To jest jedyna sala zabaw w szkoła :-(((

  Zdjęcie aktualizacji 28 099

21 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Monsters Birllo - awatar

Monsters Birllo

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 2

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij