Zbiórka Bieg i nordic walking - zdjęcie główne

Bieg i nordic walking

10 170 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 90 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Ania Błachno - awatar

Ania Błachno

Organizator zbiórki

Kochani,

Z dniem 01.10.2021 ruszamy z 1. Charytatywnym Biegiem i Nordic Walkingiem dla Naszego Dzielnego Franka - Kaprala Dzielniaka.

Franio  urodził się 12.11.2010 jako skrajny wcześniak, w 28. tygodniu ciąży. Niestety, skrajne wcześniactwo trwale naznaczyło zdrowie Frania.

Zdiagnozowano u niego zespół zaburzeń oddychania, retinopatię i cukrzycę noworodków. Franio przeszedł również wylewy krwi do mózgu III stopnia, sepsę i przetaczanie krwi. 

Musiał stoczyć dramatyczną walkę o życie, którą udało mu się wygrać. Od tamtego czasu aż do dziś Franek każdego dnia wykonuje ogromną pracę, aby osiągać postępy na drodze do jak największej sprawności. 

Ze względu na obniżone napięcie mięśniowe, zaburzenia integracji sensorycznej  i problemami ze wzrokiem u Frania  nieprawidłowo rozwijające się procesy integracji sensorycznej, które  są podstawą do prawidłowego rozwoju ruchowego, koordynacji ruchowej, planowania ruchu, percepcji wzrokowej i słuchowej, mowy, czytania, pisania, liczenia, a nawet rozwoju emocjonalnego. Kilka lat temu u Frania stwierdzono również autyzm. 

Frankowa  codzienność jest uzależniona od pobytów na szpitalnych oddziałach. Jest on  pod opieką wielu specjalistów okulisty, gastrologa, urologa, neurologa, psychologa, psychiatry i ortoptysty. W ubiegłym roku Franio odbył dwa turnusy rehabilitacyjne, który pozwoliły mu osiągnąć dalsze postępy. Zdaję sobie jednak sprawę, że przed synkiem wciąż długa droga do całkowitej sprawności. 

Wizyty i konsultacje u specjalistów, koszty leczenia, rehabilitacji i dojazdów wiążą się z ogromnymi kosztami, których nie jesteśmy w stanie samodzielnie pokryć. Jednocześnie wiem, że w ćwiczeniach, terapii i zajęciach konieczna jest systematyczność. Szansę na dalsze postępy Frania daje kolejny turnus rehabilitacyjny, dlatego zwracam się do Państwa z ogromną prośbą o wsparcie w zebraniu potrzebnych środków. 

Chcemy Frankowi zaoferować pomoc najlepszych specjalistów, dlatego postanowiliśmy zorganizować zawody sportowe, gdzie cała kwota z opłat startowych zostanie przekazana na zajęcia rehabilitacyjne, badania (w tym badania genetyczne) i leki - a jeśli frekwencja dopisze również dofinansowanie do turnusu rehabilitacyjnego. 

Poniżej znajduje się krótki regulamin zawodów. 


CEL ZAWODÓW :

1. Zbiórka funduszy zajęcia rehabilitacyjne, badania (w tym badania genetyczne) i leki, w miarę wysokości zebranych środków również dofinansowanie do turnusu rehabilitacyjnego.

2. Promocja biegania jako najprostszej formy aktywności sportowej.

ORGANIZATORZY:

Rodzice Frania

Termin i miejsce

1. W dniach 01.10 - 30.06.2022 należy pokonać dystans 5 km biegiem lub chodem i zmierzyć sobie czas (zegarkiem, aplikacją w telefonie lub innym urządzeniem). Potwierdzenie ukończenia zawodów (zdjęcie, np. telefonem, print screen z telefonu, należy przesłać na adres mailowy Franka: [email protected] z podaniem adresu wysyłki medalu. 

2. Zawody mają charakter wirtualny, a to oznacza, że w każdym miejscu, w którym się znajdujecie można wziąć udział w zabawie (osiedle, góry, las, itp). 

Niebawem zacznie się polska złota jesień, a więc w takich okolicznościach przyrody ruch fizyczny z pewnością umili każdemu dzień :)

Zasady uczestnictwa i otrzymania medalu:

1. Przebiec lub przejść 5 km. 

2. Potwierdzić ukończenie zawodów wraz z podaniem adresu wysyłki medalu. 

3. Opłacić zawody - 40 złotych , kwotę można opłacić za pomocą ZRZUTKI FRANIA lub bezpośrednio na subkonto Frania  

    Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą"    

    Tytułem:
      26327 Przybyła Franciszek darowizna na pomoc i ochronę zdrowia    


4. Po zakończeniu zawodów, tj. po 30.06.2022 dla każdego uczestnika pamiątkowe medale. Dla 3 pierwszych osób , które wpłacą najwyższe kwoty pamiątkowe puchary zapraszamy do pomagania !


100% zgromadzonych środków zostanie przekazane na turnus dla FRANIA I DALSZĄ REHABILITACJE . 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Ania Błachno - awatar

  Ania Błachno

  12.03.2022
  12.03.2022

  Jakby tego było mało mam poważny uraz stawu skokowego . Doszła mi jeszcze dodatkowa rehabilitacja bo kostka słabo się goi.

  Zdjęcie aktualizacji 90 158

Komentarze


 • Elżbieta Gałuszka - awatar

  Elżbieta Gałuszka

  12.02.2022
  12.02.2022

  Dokładam do Franka mała cegiełkę. Dużo zdrówka dla młodego ❤️😘 Pozdrawiam 😘

 • Lidka Białkowska- koszulka Lech Poznań - awatar

  Lidka Białkowska- koszulka Lech Poznań

  27.01.2022
  27.01.2022

  Zapłata za licytację

  • Ania Błachno - awatar

   Ania Błachno - Organizator zbiórki

   04.02.2022
   04.02.2022

   dziękujemu <3

 • Mariusz Cieslak - awatar

  Mariusz Cieslak

  14.01.2022
  14.01.2022

  Skromnie,ale musiałem swoją cegiełkę dołożyć.Też jestem ojcem.Dużo zdrowia życzę.

  • Ania Błachno - awatar

   Ania Błachno - Organizator zbiórki

   17.01.2022
   17.01.2022

   dziekujemy

 • Anna - awatar

  Anna

  16.11.2021
  16.11.2021

  Powodzenia ,Cavalierka Abi ❤️

  • Ania Błachno - awatar

   Ania Błachno - Organizator zbiórki

   17.11.2021
   17.11.2021

   dziękujemy ABI

 • Christian Widera - awatar

  Christian Widera

  11.11.2021
  11.11.2021

  , ♥️♥️♥️

10 170 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 90 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Ania Błachno - awatar

Ania Błachno

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 90

Mahatma Bolo - awatar
Mahatma Bolo
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
40
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
350
krzysztof - awatar
krzysztof
1 000
krzysztof - awatar
krzysztof
500
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
150
Anna Losa-Jonczyk - awatar
Anna Losa-Jonczyk
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij