Zbiórka Bieg i nordic walking - zdjęcie główne

Bieg i nordic walking

10 513 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciły 93 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Ania Błachno - awatar

Ania Błachno

Organizator zbiórki

Kochani,

Z dniem 01.10.2021 ruszamy z 1. Charytatywnym Biegiem i Nordic Walkingiem dla Naszego Dzielnego Franka - Kaprala Dzielniaka.

Franio  urodził się 12.11.2010 jako skrajny wcześniak, w 28. tygodniu ciąży. Niestety, skrajne wcześniactwo trwale naznaczyło zdrowie Frania.

Zdiagnozowano u niego zespół zaburzeń oddychania, retinopatię i cukrzycę noworodków. Franio przeszedł również wylewy krwi do mózgu III stopnia, sepsę i przetaczanie krwi. 

Musiał stoczyć dramatyczną walkę o życie, którą udało mu się wygrać. Od tamtego czasu aż do dziś Franek każdego dnia wykonuje ogromną pracę, aby osiągać postępy na drodze do jak największej sprawności. 

Ze względu na obniżone napięcie mięśniowe, zaburzenia integracji sensorycznej  i problemami ze wzrokiem u Frania  nieprawidłowo rozwijające się procesy integracji sensorycznej, które  są podstawą do prawidłowego rozwoju ruchowego, koordynacji ruchowej, planowania ruchu, percepcji wzrokowej i słuchowej, mowy, czytania, pisania, liczenia, a nawet rozwoju emocjonalnego. Kilka lat temu u Frania stwierdzono również autyzm. 

Frankowa  codzienność jest uzależniona od pobytów na szpitalnych oddziałach. Jest on  pod opieką wielu specjalistów okulisty, gastrologa, urologa, neurologa, psychologa, psychiatry i ortoptysty. W ubiegłym roku Franio odbył dwa turnusy rehabilitacyjne, który pozwoliły mu osiągnąć dalsze postępy. Zdaję sobie jednak sprawę, że przed synkiem wciąż długa droga do całkowitej sprawności. 

Wizyty i konsultacje u specjalistów, koszty leczenia, rehabilitacji i dojazdów wiążą się z ogromnymi kosztami, których nie jesteśmy w stanie samodzielnie pokryć. Jednocześnie wiem, że w ćwiczeniach, terapii i zajęciach konieczna jest systematyczność. Szansę na dalsze postępy Frania daje kolejny turnus rehabilitacyjny, dlatego zwracam się do Państwa z ogromną prośbą o wsparcie w zebraniu potrzebnych środków. 

Chcemy Frankowi zaoferować pomoc najlepszych specjalistów, dlatego postanowiliśmy zorganizować zawody sportowe, gdzie cała kwota z opłat startowych zostanie przekazana na zajęcia rehabilitacyjne, badania (w tym badania genetyczne) i leki - a jeśli frekwencja dopisze również dofinansowanie do turnusu rehabilitacyjnego. 

Poniżej znajduje się krótki regulamin zawodów. 


CEL ZAWODÓW :

1. Zbiórka funduszy zajęcia rehabilitacyjne, badania (w tym badania genetyczne) i leki, w miarę wysokości zebranych środków również dofinansowanie do turnusu rehabilitacyjnego.

2. Promocja biegania jako najprostszej formy aktywności sportowej.

ORGANIZATORZY:

Rodzice Frania

Termin i miejsce

1. W dniach 01.10 - 30.06.2022 należy pokonać dystans 5 km biegiem lub chodem i zmierzyć sobie czas (zegarkiem, aplikacją w telefonie lub innym urządzeniem). Potwierdzenie ukończenia zawodów (zdjęcie, np. telefonem, print screen z telefonu, należy przesłać na adres mailowy Franka: [email protected] z podaniem adresu wysyłki medalu. 

2. Zawody mają charakter wirtualny, a to oznacza, że w każdym miejscu, w którym się znajdujecie można wziąć udział w zabawie (osiedle, góry, las, itp). 

Niebawem zacznie się polska złota jesień, a więc w takich okolicznościach przyrody ruch fizyczny z pewnością umili każdemu dzień :)

Zasady uczestnictwa i otrzymania medalu:

1. Przebiec lub przejść 5 km. 

2. Potwierdzić ukończenie zawodów wraz z podaniem adresu wysyłki medalu. 

3. Opłacić zawody - 40 złotych , kwotę można opłacić za pomocą ZRZUTKI FRANIA lub bezpośrednio na subkonto Frania  

    Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą"    

    Tytułem:
      26327 Przybyła Franciszek darowizna na pomoc i ochronę zdrowia    


4. Po zakończeniu zawodów, tj. po 30.06.2022 dla każdego uczestnika pamiątkowe medale. Dla 3 pierwszych osób , które wpłacą najwyższe kwoty pamiątkowe puchary zapraszamy do pomagania !


100% zgromadzonych środków zostanie przekazane na turnus dla FRANIA I DALSZĄ REHABILITACJE . 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Ania Błachno - awatar

  Ania Błachno

  12.03.2022
  12.03.2022

  Jakby tego było mało mam poważny uraz stawu skokowego . Doszła mi jeszcze dodatkowa rehabilitacja bo kostka słabo się goi.

  Zdjęcie aktualizacji 90 158

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Elżbieta Gałuszka - awatar

  Elżbieta Gałuszka

  12.02.2022
  12.02.2022

  Dokładam do Franka mała cegiełkę. Dużo zdrówka dla młodego ❤️😘 Pozdrawiam 😘

 • Lidka Białkowska- koszulka Lech Poznań - awatar

  Lidka Białkowska- koszulka Lech Poznań

  27.01.2022
  27.01.2022

  Zapłata za licytację

  • Ania Błachno - awatar

   Ania Błachno - Organizator zbiórki

   04.02.2022
   04.02.2022

   dziękujemu <3

 • Mariusz Cieslak - awatar

  Mariusz Cieslak

  14.01.2022
  14.01.2022

  Skromnie,ale musiałem swoją cegiełkę dołożyć.Też jestem ojcem.Dużo zdrowia życzę.

  • Ania Błachno - awatar

   Ania Błachno - Organizator zbiórki

   17.01.2022
   17.01.2022

   dziekujemy

 • Anna - awatar

  Anna

  16.11.2021
  16.11.2021

  Powodzenia ,Cavalierka Abi ❤️

  • Ania Błachno - awatar

   Ania Błachno - Organizator zbiórki

   17.11.2021
   17.11.2021

   dziękujemy ABI

 • Christian Widera - awatar

  Christian Widera

  11.11.2021
  11.11.2021

  , ♥️♥️♥️

10 513 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciły 93 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Ania Błachno - awatar

Ania Błachno

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 93

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
140
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
3
Mahatma Bolo - awatar
Mahatma Bolo
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
40
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
350
krzysztof - awatar
krzysztof
1 000

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij