Zbiórka Mam 14 lat zbieram na crossa - zdjęcie główne

Mam 14 lat zbieram na crossa

11 zł  z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Marcel Porębski - awatar

Marcel Porębski

Organizator zbiórki


 Witam mam 14 lat i od zawsze marzyłem o własnym crossie. Jazda na motocrossie to moja pasja, a posiadanie własnej maszyny to moje największe marzenie. Od dłuższego czasu oszczędzam, odkładając każdy zarobiony grosz, by zrealizować ten cel. Zbieranie na wymarzonego crossa to dla mnie motywacja do nauki odpowiedzialności i cierpliwości. Wiem, że droga do zakupu jest długa, ale jestem zdeterminowany, by spełnić swoje marzenie i w końcu wsiąść na własny motocykl. Każde wsparcie przybliża mnie do tego celu!


11 zł  z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Marcel Porębski - awatar

Marcel Porębski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 2

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Tomasz Szmania - awatar
Tomasz Szmania
10
Add alt here
Dołącz do listy

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

fundraiser thumbnail
Załóż swoją zbiórkę

Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!

fundraiser thumbnail