Zbiórka Rzeźby Drogi Krzyżowej - zdjęcie główne

Rzeźby Drogi Krzyżowej

2 620 zł  z 70 000 zł (Cel)
Wpłaciło 18 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Jacek Jancelewicz - awatar

Jacek Jancelewicz

Organizator zbiórki

Witam serdecznie! Jacek Jancelewicz -jestem rzeźbiarzem w małej wsi Żółwia Błoć. Moją pasją zawsze była rzeźba sakralna. Od wielu lat tworzymy, zawsze w Wielki Piątek Misterium Drogi Krzyżowej -na terenie byłego cmentarza, wokół ruin kościoła. Wydarzenie to wrosło już w tradycje naszej wsi i gromadzi coraz więcej ludzi.    Moim marzeniem jest stworzenie naturalnej wielkości rzeźb, wszystkich 14 stacji, Tak by to miejsce piękne klimatyczne, stało się też miejscem ogólnodostępnym dla wszystkich którzy potrzebują wyciszenia, modlitwy, wiary - w tym naszym zagonionym współczesnym świecie. Wierzę że wciąż jest nam to bardzo potrzebne, o czym świadczy choćby frekwencja podczas misterium. Jak na razie udało mi się zrealizować dwie pierwsze stacje, rok temu pierwszą i w tym roku drugą, które zostały poświęcone w Wielki Piątek. 

Niestety trudno jest mi przyspieszyć prace, ze względu na koszty materiałowe i czasowe. Bardzo będę wdzięczny za wszelką pomoc, która pomoże mi stworzyć to, dostępne dla wszystkich niepowtarzalne miejsce.                                                     Zapraszam na moją stronę internetową www.jj-art.pl

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Iwona Gad - awatar

    Iwona Gad

    03.04.2024
    03.04.2024

    Dziękujemy za Pana zaangażowanie :-)

2 620 zł  z 70 000 zł (Cel)
Wpłaciło 18 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Jacek Jancelewicz - awatar

Jacek Jancelewicz

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 18

Jaszczak Justyna - awatar
Jaszczak Justyna
100
Iwona Mirecka - awatar
Iwona Mirecka
20
Danusia Jancelewicz - awatar
Danusia Jancelewicz
89
ania - awatar
ania
50
Paulina - awatar
Paulina
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij