
witam w dniu 21.04.2017 mojemu szefowi spłoneła firma w której pracowało 12 osób firma budowlana w zatorze to była nie dawała kokosów ale udało sie utrzymac firme i pracowników niestety firma nie była ubezpieczona a spłoneły wszystkie narzedzia i przyżady do prac oraz mały magazyn i do czasu znalezienia sprawców którzy by nawet i tak po kilku letniej batali sądowej zwróca w czesci pieniadze za szkody za kilka lat w imieniu szystkich pracowników prosze o pomoc gdyz obecnie nasza firma bankrutuje i obecnie jestesmy na urlopach przymusowych a jest to praca pozwalajaca utrzymac rodzine bardzo prosze w imieniu całej załogi
Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!