Zbiórka Stracony dorobek życia - zdjęcie główne

Stracony dorobek życia

6 439 zł  z 40 000 zł (Cel)
Wpłaciły 72 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Ewa Kamińska - awatar

Ewa Kamińska

Organizator zbiórki

Za zgodą mojego brata Pawła Jareckiego postanowiłam jako siostra Ewa Kamińska wraz z Rodziną założyć zbiórkę na wsparcie  w tym  trudnym czasie dla mojego brata.

Dnia 1 kwietnia 2024 roku w Poniedziałek Wielkanocny mojego brata Pawła spotkało wielkie nieszczęście. W wyniku nawałnicy, trąby powietrznej, która trwała zaledwie kilka sekund, doszło do powstania ogromnych zniszczeń budynków gospodarczych. Na stodole, został zerwany dach, naruszona konstrukcja na oborze, zniszczone zostalo ogrodzenie i częściowo garaże. Stodoła została doszczętnie zniszczona z całą zawartością. Poniszczone zostały maszyny rolnicze ( kombajn ziemniaczany, zbożowy, kosiarka rotacyjna, przegrabiarka pasowa, opryskiwacz). W stodole znajdowała się pasza, zboże, siano, które zostało zalane przez deszcz i zmieszane z gruzem. Straty są ogromne. Brata ubezpieczenie obejmuje nie wszystkie zniszczone budynki. Zostalo zgłoszone i trwa weryfikacja.W budynku ze zwierzętami zniszczona uległa konstrukcja. Na szczęście w tym całym nieszczęściu zwierzętom nic się nie stało. Zostało złożone pismo do Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Koźminku o wsparcie finansowe na zakup pożywienia dla zwierząt, gdyż w tym momencie tj. najważniejsze.Na ten moment nie otrzymał mój brat odpowiedzi. Dostał tylko słowną informację, że nie obejmuje go wsparcie finansowe. Brat hoduje bydło oraz świnie, które nie są jeszcze na sprzedaż. Z rodziną utrzymuje się tylko z gospodarstwa rolnego. Zmuszony jest nie tylko prosić o wsparcie finansowe, ale jesli ktoś zechciałby wesprzeć w postaci materiałów budowlanych tj. cement, drut, pustak będzie bardzo wdzięczny. Bardzo bratu zależy, aby zdążyć odbudować do żniw, by mógł składować zbiory. Po nawałnicy przez pięć godzin kilka zastępów Straży Pożarnej pomagało i zabezpieczało straty. Za co serdecznie dziękujemy. Została z akcji  sporządzona notatka. Dziękuję w imieniu brata za pomoc ludziom z Dąbrowy i z okolicy Dąbrowy. W takich chwilach wsparcie lokalnej społeczności jest bezcenne. Za pomoc , życzliwość i serce, bo bez nich na chwilę obecną nie poradziłby sobie mój brat. Bardzo proszę o wsparcie dla  Pawła mieszkańca wsi Dąbrowa w gminie Koźminek. My jako rodzina jednoczymy się i pomagamy i dajemy mu wsparcie w tym trudnym czasie, gdyż jest to bardzo ważne do odbudowania sensu życia.

Cała rodzina wierzy w dobrych ludzi i szybki powrót do normalności.

Z góry dziękujemy za pomoc.

Film zaraz po zdarzeniu

https://youtube.com/shorts/biS0UZk20Cc?si=vpKoQB1hSqPMJYMl

Prosimy o udostępnienia i wsarcie.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
6 439 zł  z 40 000 zł (Cel)
Wpłaciły 72 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Ewa Kamińska - awatar

Ewa Kamińska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 72

Mirka Chojnacka - awatar
Mirka Chojnacka
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Sąsiedzi Sławek i Violetta - awatar
Sąsiedzi Sławek i Violetta
100
Marlena - awatar
Marlena
10
Hania&Maciek - awatar
Hania&Maciek
300
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Sylwia - awatar
Sylwia
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij